![]() |
LA MULTI ANI Cristi
Astazi un membru important al clubului AfterDark implineste 20 de ani.
LA MULTI ANI SILVIU Maine luam taxiurile si ne facem manga, dai de baut. :lol: :lol: |
Bre ne'a Silvica......cat ai facut?? ha ha ha, sa fii sanatos , baftos si banos!!! La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
la multi ani
cum e sa skimbi prefixul? :D
din partea mea numai femei frumoase si masini cu multi cai putere iti doresc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
La multi ani ! Sa ti se implineasca cele mai mari visuri , si tot ce iti doresti !.... Nu stiu ce sa mai zic :lol: Bafta !
|
Multumesc pt toate urarile de bine, si eu la randul meu va doresc acelasi lucru!!!
|
La multi ani, Silviule! Sa fii sanatos, iubit si sa ai parte de-o masina pe masura ta. :flower:
|
la multi ani pt silviu un prieten adevarat :D :D :D
|
Quote:
|
stiu luca ca tu m-ai pus la usergroup multumesc dar pt. alte lucruri ii multumesc
Cu respect pt. AfterDark Racing carlo_RS_GTI 8) !! |
Azi este ziua lui Radu cu toate ca nu prea intra pe forum ii urez
La multi ani P.S: maine ma tarasti intr-un bar si imi dai de baut :lol: :lol: |
La multi ani!!!!radule!!!
|
Multumesc si eu va doresc voua acelasi lucru
|
SA TRAIESC MULT SI BINE! sa am bani de un EVO8 de un TUAREG de o VILA cu piscina si 7 dormitoare sa am un cont URIAS si GAGICI la greu si sa va bucurati si voi alaturi de mine de ele........DE GAGICI atat in cel mai bun caz :lol:
|
LA MULTI ANI,RADULE! SA FII SANATOS ALATURI DE FEMEI FRUMOASE SI MASINI SCUMPE! :drunk:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning