![]() |
Vand OPEL KADETT C din '77
3 Attachment(s)
OPEL KADETT C fabricatie 1977 , motor 1,2 benzina, tractiune spate, necesita reparatii de tinichigerie , fiind afectata de rugina destul de tare; motorul functional...ii trebuie o pompa de benzina pentru ca aia veche nu mai poate...masina a stat pe dreapta mai multi ani si nu mai are nici itp si nici asigurare;inainte de a o pune la "pastrare" kadettul functiona; interiorul a fost si el afectat de vreme si trebuie refacut; nu sunt probleme cu actele; am avut in intentie sa o refac pt ca imi place foarte tare modelul dar am realizat ca ma "inham" la mai mult decat pot duce, dar poate altcineva are mai multa rabdare si motivatie sa o repuna pe strada; e prea frumoasa si e pacat sa moara de tot;
pret:1000 RON tel: 0746383195 mess: uliutom |
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
Motorul este 1.2 sau 1.2S?
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
motorul este de 1196 cmc , fara "S"
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
up!up!up!
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
up!up!up!
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
e ca si luata...se poate inchide
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
nu e luata , asa ca ...UP!
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
UP! UP!
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
Esti proprietar in acte?
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
mai este valabil .Esti proprietar in acte?
unde se pote vedea in iasi variante te intereseaza trimite un email ceva sunt interesat |
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
Schimburi accepti?
|
Re: Vand OPEL KADETT C din '77
mai e valabil ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:02. |
- Copyright 2026 4Tuning