![]() |
intrebare despre lemn
Stie cineva este bun pal-ul cel din kre este facuta mobila pentru construirea unei incinte?
ma refer la acel pal lucios pe ambele partzi si de 2 cm grosime? |
Re: intrebare despre lemn
E foarte bun.
|
Re: intrebare despre lemn
:lol: iupiiee...maine ma apuc de incinta...am la curte o masa plianta veche kre e un pic deschiolata din balamale si nu o mai foloseste nimeni...
maine masor sa vad daq imi ajunge materialul si ma apuc de tba :twisted: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:40. |
- Copyright 2026 4Tuning