Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accesorii si conectica (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica.html)
-   -   intrebare despre lemn (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica/25007-intrebare-lemn.html)

Gabriel_xenon 10-10-06 12:04

intrebare despre lemn
 
Stie cineva este bun pal-ul cel din kre este facuta mobila pentru construirea unei incinte?
ma refer la acel pal lucios pe ambele partzi si de 2 cm grosime?

saxo 10-10-06 12:47

Re: intrebare despre lemn
 
E foarte bun.

Gabriel_xenon 10-10-06 14:01

Re: intrebare despre lemn
 
:lol: iupiiee...maine ma apuc de incinta...am la curte o masa plianta veche kre e un pic deschiolata din balamale si nu o mai foloseste nimeni...
maine masor sa vad daq imi ajunge materialul si ma apuc de tba :twisted:

:lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:40.

- Copyright 2026 4Tuning