![]() |
Intalnire Bucuresti?!
O intalnire in bucuresti nu organizeaza nimeni? Poate nu am fost eu pe faza dar sincer astept de ceva vreme ca cineva sa ia masuri in acest sens. Haideti sa vorbim si sa se lase cu o intalnire la polivalenta sau unde vreti voi....
|
Re: Intalnire Bucuresti?!
stiu niste prieteni care organizeaza niste intalniri la polivalenta cu niste masini tunate... nu sunt numai cielo ... sunt si un passat si un logan si o skoda octavia dar gasesti si doua cielouri unu visiniu si unu auriu poate vrei sa vi:)
|
Re: Intalnire Bucuresti?!
Quote:
|
Re: Intalnire Bucuresti?!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:11. |
- Copyright 2026 4Tuning