Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Intalnire Bucuresti?! (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/249865-intalnire-bucuresti.html)

krvan 29-03-11 15:18

Intalnire Bucuresti?!
 
O intalnire in bucuresti nu organizeaza nimeni? Poate nu am fost eu pe faza dar sincer astept de ceva vreme ca cineva sa ia masuri in acest sens. Haideti sa vorbim si sa se lase cu o intalnire la polivalenta sau unde vreti voi....

teebee6 13-07-11 04:48

Re: Intalnire Bucuresti?!
 
stiu niste prieteni care organizeaza niste intalniri la polivalenta cu niste masini tunate... nu sunt numai cielo ... sunt si un passat si un logan si o skoda octavia dar gasesti si doua cielouri unu visiniu si unu auriu poate vrei sa vi:)

PetricaCBD 13-07-11 20:47

Re: Intalnire Bucuresti?!
 
Quote:

Originally Posted by krvan (Post 4209706)
O intalnire in bucuresti nu organizeaza nimeni? Poate nu am fost eu pe faza dar sincer astept de ceva vreme ca cineva sa ia masuri in acest sens. Haideti sa vorbim si sa se lase cu o intalnire la polivalenta sau unde vreti voi....

intra pe clubcielo.ro si vezi cand sunt intalnirile....exista in august una nationala la brasov

serban_pc 17-07-11 20:13

Re: Intalnire Bucuresti?!
 
Exista un topic pt asta aic :

https://forum.4tuning.ro/313-discutii...a/page-10.html


All times are GMT +2. The time now is 13:11.

- Copyright 2026 4Tuning