Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motocicleta mea (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea.html)
-   -   Ducati Monster (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea/249787-ducati-monster.html)

babalau 29-03-11 09:39

Ducati Monster
 
3 Attachment(s)
cam asta e motoreta....pe lista modficarilor sunt urmatoarele
tobe carbon
pinten carbon
clip-on handlebars
capac monopost
urmeaza stop pe led si oglinzi....
apropo tre sa o vopsesc si inca nu sunt hotarat...daca avet ceva idei let me know

PitziAerox 18-05-11 15:05

Re: Ducati Monster
 
adevarata bestie..acest ducati multi km fara incidente si cel mai bine merge negru mat

Maniak22 18-05-11 23:52

Re: Ducati Monster
 
Quote:

Originally Posted by PitziAerox (Post 4333894)
adevarata bestie..acest ducati multi km fara incidente si cel mai bine merge negru mat

+1 dar tot sa fie negru mat.... sau macar in combinatie cu crom

Orvo 05-08-11 09:52

Re: Ducati Monster
 
Foarte misto motorul !

Asfalt uscat si ma pune niste poze.

babalau 30-10-11 21:32

Re: Ducati Monster
 
4 Attachment(s)
poze noi cu monstrul...and btw...e de vanzare!!!

impostor 08-11-11 13:43

Re: Ducati Monster
 
la ce bani e?

babalau 24-11-11 08:13

Re: Ducati Monster
 
1600...

impostor 24-11-11 13:52

Re: Ducati Monster
 
ani, km?

babalau 24-11-11 22:09

Re: Ducati Monster
 
fabricatie 98....km in bord 28600 nush daca sunt reali sau nu dar merge brici...multe piese noi la partea mecanica


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning