Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte anunturi Car-Audio (https://forum.4tuning.ro/561-anunturi-car-audio.html)
-   -   Vand mai multe componente audio! (https://forum.4tuning.ro/561-anunturi-car-audio/24973-vand-componente-audio.html)

Robert_V6 09-10-06 18:27

Vand mai multe componente audio!
 
3 Attachment(s)
Statie DLS ca23 400w rms , factura cu garantie inca 6-7luni Pret 5MIL
http://www.sono.ro/index.php?main_pa...roducts_id=368

Statie MacAudio Z 4100 , factura si garantie 7-8 luni Pret 3.8mil
* amplificator pe 4 canale
* putere RMS (4 ohm) DIN 45 324, 14,4V
o stereo: 4 x 80 W
o in punte: 2 x 230 W
* putere maxima: 4 x 160 W (2 x 500 W)
* stabil in 2 ohmi (4 x 105 W RMS)
* filtru trece-jos variabil 50 - 250Hz (12dB)
* filtru trece-sus variabil 40 - 500 Hz (12dB)
* bass boost variabil 0 ... 12 dB la 45 Hz
* selector mod functionare 4/3/2 canale
* circuit de protectie la scurtcircuit
* LED verde / rosu de avertizare
* dimensiuni: 355 x 54 x 293 mm

************************/produse/Amplificatoare/mac_Audio/Z_4100/

Condensator AlfaTEc 1farad - 2.5mil

Subwoofer Kicker CompCVR12(model 2006) 400rms,2 bobine 200wx2 pe 2ohmi (cu tot cu incinta) 6mil
http://www.kicker.com/06/kicker_home.html

Motivul vanzarii este ca plec din tara si vand masina!

Ma puteti gasi pe yahoo id: oaia_nebuna

sau pe mobil:0721.204.915 , NU ma intereseaza schimburi!

Robert_V6 12-10-06 19:51

Re: Vand mai multe componente audio!
 
uppppppppp


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning