Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Cumpar piese E30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/249696-cumpar-piese-e30.html)

BKB_NAT 28-03-11 21:10

Cumpar piese E30
 
Cumpar pentru E30,chiuloasa,admisie,debitmetru,injectoare,calcul ator,regulator presiune,delcou ,capac, fise+instalatie electrica 2.5 12v

Astept oferte!(piesele vreau sa le montez pe un 2.3,in caz ca am omis ceva precizati in oferta!)

Lucian_GXZ 28-03-11 22:42

Re: Cumpar piese E30
 
Iti pot oferii un set de injectoare m3. e36. Am si delcou si fise. Vrei sa-l faci motronic sau jetronic? Daca te intereseaza ceva, pm.

Chychy 28-03-11 22:47

Re: Cumpar piese E30
 
rampa de injectoare completa cu regulator de presiune, calculator si capac delco iti dau eu la 150 de lei

BKB_NAT 29-03-11 19:02

Re: Cumpar piese E30
 
Masina este jetronic momentan,si vreau sa devina motronic,2.5 fiind motronic,

Chychy 29-03-11 20:13

Re: Cumpar piese E30
 
ce am eu e pt motronic

BKB_NAT 29-03-11 22:49

Re: Cumpar piese E30
 
astept un Pm!cu oferta ta la tot ce ai


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning