![]() |
Chip tuning Ford modele vechi ?!
Deschid acest topic in speranta ca voi gasi pe cineva care sa poata faca chip pentru modelele ford mai vechi.
Personal am nevoie de chip pentru un calculator de Ford Fiesta RS Turbo an 1990 - Model calculator OFAB Cine a auzit pe cineva care face il rog sa posteze un numar de telefon sau o adresa . Multumesc anticipat ! |
Re: Chip tuning Ford modele vechi ?!
Sa inteleg ca nimeni nu are idee de soft pentru masinile mai vechi ?Eu sunt deja la al doilea model de calculator de Ford la care inca nu am gasit posibilitatea sa fac un soft bun . Poate poate vine cineva cu o idee
|
Re: Chip tuning Ford modele vechi ?!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning