Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona comerciala Bacau - Bazar - Servicii - Talcioc (https://forum.4tuning.ro/211-zona-comerciala-bacau-bazar-servicii-talcioc.html)
-   -   PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău (https://forum.4tuning.ro/211-zona-comerciala-bacau-bazar-servicii-talcioc/249265-plmtuning-ro-tuning-custom-unicat-bacau.html)

aleks 26-03-11 17:27

PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Lucrările (o parte din ele, mai precis) le puteţi vedea aici: https://forum.4tuning.ro/609-exterioa...-ielea-ta.html
Īntrebări, preţuri, timpi de execuţie, modele, idei etc puteţi cere direct aici pe topic.

Boasa 28-03-11 10:03

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Recomand! Preturi f bune!

markizu 28-03-11 16:01

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
RECOMANDDDD!! daca vreti sa schimbati lookul masinii ...

aleks 29-09-11 00:00

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
13 Attachment(s)
Jante exfoliate si lovite, refacute, sablate si vopsite in portocaliu perlat cameleon, in soare (si nu numai) se vad superb jucariile astea.

Luigyy90 29-09-11 00:11

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Frumoase tare cu ce sunt vopsite jantele ..... am zis ca vin si eu la tine sa mi le fac dar intre timp au intervenit altele si a trb sa le pun pe masina cum vine iarna si pun jantele de iarna vin cu cele de vara la tine pentru sablat si daca faci un pret bun si la vopsit poate le si vopsesc.

aleks 29-09-11 00:16

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Sigur găsim o soluţie să nu cheltui o avere şi să ai nişte jante unice, nu-ţi fă probleme, avem īn general cam cele mai mici preţuri din zonă indiferent de ce operaţiune facem, altfel n-am rezista de atāţia ani :)

sageata 29-09-11 21:50

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Salut sefu'! Trebuia sa postez aici ca sa urmaresc si eu topicul.:lol::lol::lol:

aleks 29-09-11 22:52

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Quote:

Originally Posted by sageata (Post 4614620)
Salut sefu'! Trebuia sa postez aici ca sa urmaresc si eu topicul.:lol::lol::lol:

Corect, stai aproape că surprize mai vin8)

aleks 16-10-11 19:03

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
4 Attachment(s)
BMW seria 3 e46 capota badboy si eleron integrat

KELBURTOS 16-10-11 19:15

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 4649294)
BMW seria 3 e46 capota badboy si eleron integrat

Forma eleronului imi pare cunoscuta.:D

aleks 16-10-11 20:02

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Quote:

Originally Posted by KELBURTOS (Post 4649314)
Forma eleronului imi pare cunoscuta.:D

Mandreste-te :lol:

KELBURTOS 16-10-11 20:11

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Las' ca mai ajung eu pe la hala.:lol:

ccostras 03-11-11 17:58

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Salut. De mult caut o firma de tuning in Bacau. Si eu sunt tot de aici. Ma intereseaza sa fac o insonorizare ptr portiere fata cu silent coat si tot ce mai trebuie, la un opel omega din 2002, cu motor de 2500 cm. E destul de bine izolat fonic si acum, nu troncane, nu are "greierasi", sunetul e ok spre bine desi boxele sunt stock. Da-mi pm sau raspunde-mi aici daca faci asa ceva si cam ce pret ai la o lucrare de asa natura.

plm_tuning 03-11-11 18:05

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Quote:

Originally Posted by ccostras (Post 4688900)
Salut. De mult caut o firma de tuning in Bacau. Si eu sunt tot de aici. Ma intereseaza sa fac o insonorizare ptr portiere fata cu silent coat si tot ce mai trebuie, la un opel omega din 2002, cu motor de 2500 cm. E destul de bine izolat fonic si acum, nu troncane, nu are "greierasi", sunetul e ok spre bine desi boxele sunt stock. Da-mi pm sau raspunde-mi aici daca faci asa ceva si cam ce pret ai la o lucrare de asa natura.

Ai p.m. :)

GTRs 04-11-11 11:24

Re: PLMtuning.ro - tuning custom (unicat) īn Bacău
 
Recomand....preturi foarte bune si baieti foarte priceputi!!


All times are GMT +2. The time now is 07:28.

- Copyright 2024 4Tuning