Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Display notebook 8.9" (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/248632-vand-display-notebook-8-9-a.html)

DiavoLLo 23-03-11 08:42

Vand Display notebook 8.9"
 
cum zice si titlul am de vanzare un display de 8,9" aproape nou...a fost pus pe un aspire one zg5 ...se potriveste pe toate modelele de 8,9" si toate piesele aferente unui laptop.....ram , hdd , carcasa completa , camera , wirelles , balamale.


Pret pt display 280 ron neg. iar pt restul de componente discutam pe pm...


[email protected]

0735.49.49.44

DiavoLLo 26-03-11 00:05

Re: Vand Display notebook 8.9"
 
s-a dat se poate inchide.multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning