![]() |
Cumpar 2 distantiere 4x100
Cumpar 2 distantiere 4x100 de 1,5 sau 2cm cu prezoane pentru logan
Astept oferte spark2006_boy |
Re: Cumpar 2 distantiere 4x100
Am eu distantiere facute. Le-am avut pe masina si sunt 4x100. Parca sunt de 20 mm. Cat oferi pe ele ?
|
Re: Cumpar 2 distantiere 4x100
Ma intereseaza daca ai si prezoanele...
Fa-miun pret te rog, daca vrei trimite pm... |
Re: Cumpar 2 distantiere 4x100
Prezoane nu am. Maine le caut, ti le trimit si dai si tu acolo cat vrei pe ele :). Mai intai sa le gasesc:)
|
Re: Cumpar 2 distantiere 4x100
Ok mersi anticipat:D
|
Re: Cumpar 2 distantiere 4x100
vezi ca vindea UniculSGM parca niste distantiere ptr logan ...
|
Re: Cumpar 2 distantiere 4x100
3 Attachment(s)
pozele
|
Re: Cumpar 2 distantiere 4x100
Ti-am trimis PM.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning