Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cum sa distrugi un mustang (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/248150-distrugi-mustang.html)

rdy4ever 20-03-11 23:53

Cum sa distrugi un mustang
 
2 Attachment(s)
fizic si moral. cat ai bate din palme.
un model mult indragit de mine, impovarat cu elemente de vitan. se poate. doar a ajuns pe mana unui roman. masina este de vanzare in bazarul 4tuning la un pret de 15200 de euro. la 12000 se poate achizitiona acelasi model, mai potent, inmatriculat si netiganit. voi la care v-ati baga?

marian92 22-03-11 21:53

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Cel stock8)

ExoticCars 30-03-11 13:55

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
stock normal , pff ce a facut la masinaaa

gbrheaton 16-11-11 14:17

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
fiecare are gusturile lui, dar sa strici o masina stock deja frumoasa....

ilhanutzu 16-11-11 17:59

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Stock,mai bine o lasa stock.

ionutpuff 13-01-12 17:06

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Cum ma nene Msina frumoasa ...sa o faci frumoasa :)) NU SE POTRIVESTE :)) ( mai bun stock , parerea mea )

s3vraj 15-01-12 20:14

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Foarte urat Kit ... o culoare si niste jenti cred ca era mai mult decat suficient , poate niste dungi in stil classic , nu cocalar cum e cel tunat' daca pot sa-i spun asa ... nu pot sa cred ca un roman cu simt de tuning ar putea face asa ceva ...

ba_esti_nebun 28-01-12 01:21

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
mai bine stock , clar !!

Eddy_e39 02-03-12 15:34

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Vreau sa fiu clar: STOCK!!! Nu se merita sa dai mai multzi bani pe o masina URATA cand potzi lua cu mai putzini bani o masina frumoasa si INMATRICULATA pe deasupra ;) ala tunat e VARZA! :lol: sa postezi poze cu masina dupa ce o cumperi :D

Paul Low 01-04-12 13:43

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Sincer nici cea 'incarcata' nu arata rau. Dar oricum varianta stock da cel mai bine pe sosea:D

rdy4ever 04-04-12 21:11

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Quote:

Originally Posted by Paul Low (Post 4960313)
Sincer nici cea 'incarcata' nu arata rau. Dar oricum varianta stock da cel mai bine pe sosea:D

Nu arata rau, arata de-a dreptul oribil.

bigmax 04-04-12 21:43

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
se putea si mai rau:))

[IlluSioN] 04-04-12 22:06

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
pana la urma omul face ce vrea cu masina lui .. putea sa fie si roz cu floricele tot frumos era :lol:

bigmax 04-04-12 22:07

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
da...corect.macar el are la ce sa faca..altii....

Eddy_e39 08-04-12 18:55

Re: Cum sa distrugi un mustang
 
Pana la urma o cumperi sau nu ? :D


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning