Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand doua ceasuri suplimentare (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/247685-vand-doua-ceasuri-suplimentare.html)

julaikos 18-03-11 14:37

Vand doua ceasuri suplimentare
 
2 Attachment(s)
Vand doua ceasuri suplimentare:

Pentru presiune ulei Raid hp night flight , in stare foarte buna(folia pe geam,deci fara zgarieturi)
75 lei
Attachment 1924068

Pentru temperatura ,nu stiu firma dar are iluminat multicolor cu buton pentru alegerea culorii
55 lei
Attachment 1924069

Foarte important : nu am sonde pentru nici unul din cele doua ceasuri!

Contact : pe privat sau 0721165050

p.s. pret negociabil,cine le ia pe amandoua facem discount

p.s. Trimit si in tara cu posta romana

julaikos 23-03-11 00:50

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
hai baieti sus cu ele,negociabil :-P

geti 23-03-11 18:11

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
Ai PM.

julaikos 25-03-11 08:18

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
ceasul de presiune pleaca astazi spre Iasi,celalalt este inca valabil!

julaikos 28-03-11 09:09

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
sus cu termometrul
:lol:

julaikos 31-03-11 12:14

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
pret negociabil :twisted:

geti 31-03-11 17:02

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
Am primit ceasul de presiune ulei.Iti multumesc pentru seriozitate.Cu stima Geti.

julaikos 02-04-11 09:50

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
sa-l stapanesti cu placere ;)

hai sus cu termometrul :-P

and3_4rod 03-04-11 13:34

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
Mai ai ceasul ?

julaikos 03-04-11 13:44

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
ai pm :)

julaikos 05-04-11 09:18

Re: Vand doua ceasuri suplimentare
 
a plecat si termometrul :!:
se poate inchide topicul!multumesc


All times are GMT +2. The time now is 20:58.

- Copyright 2026 4Tuning