![]() |
AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
salut baieti...de ceva timp nu mai primesc mailuri de la topicurile la care sunt abonat..desi pe ele se discuta mereu...ma poate ajuta cineva sa rezolv problema ? multumesc!
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Nimeni nu cred ca primeste !
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Pana se rezolva problema cu mail-urile folositi cu incredere comanda User CP. Este practic acelasi lucru, doar ca le verificati cand vreti voi fara o atentionare in prealabil. Problema este in curs de rezolvare.
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Quote:
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
multumesc de raspuns ! credeam ca numai la mine e problema ! :D
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Eu primesc mail-uri dar rar.
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Quote:
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
sa speram ca se va rezolva...asa a zis colegul robynet mai sus....pana atunci comanda User CP e sfanta :lol:
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Mi se pare mie sau tocmai s-a rezolvat problema?
Am inceput sa primesc cate 8-9 mail-uri de 2 zile :lol: |
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Quote:
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
asa este...s-a rezolvat...era si timpul cred eu
|
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Quote:
s-a rezolvat la voi si a inceput la mine... daca nu mai este o problema generala ce trebuie facut pt a primi din nou mailuri? |
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Quote:
pai trebuie sa astepti cred....cel putin eu asta am facut..am asteptat sa se rezolve ....pan atunci comanda "user CP" e sfanta :D |
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
Dap, de astazi e oficiala treaba si la mine cu mail-urile :sad:
Sper sa se rezolve cat mai curand... |
Re: AJUTOR ! nu mai primesc mailuri :(
nici eu nu mai primesc mail da cred ca o sa mai astept sa se rezolve
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:26. |
- Copyright 2026 4Tuning