![]() |
Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
Tema: Dodge Charger
Participanti: 1. cozmin23 2. capa 3. sergiulik90 4. andr311109 5. tm_kata 6. Cypos 7. G3orgyk08 8. blacksamurai Va rog sa fiti fair play si sa respectati regulile: -voturile trebuie acordate pe merit si argumentate -la vot trebuie sa se tina cont de calitatea dar in aceeasi masura si de stilul in care a fost modificata masina. Se tine cont si de modul in care au fost facute pozele -votantii trebuie sa aiba o vechime mai mare de 3 luni pe site + voturile nu se acorda pe prietenii, deci > -cine nu e fair play nu mai joaca cu noi, trebuie sa castigi TU nu prietenii tai 1. cozmin23 |
Re: Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
2. capa
|
Re: Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
3. sergiulik90
|
Re: Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
4. andr311109
|
Re: Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
5. tm_kata
|
Re: Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
6. Cypos
|
Re: Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
7. G3orgyk08
|
Re: Dodge Challenger x8
4 Attachment(s)
8. blacksamurai
|
Re: Dodge Challenger x8
Vot capa. Negru mat, beton ! :D
|
Re: Dodge Challenger x8
Vot Cypos. Pur si simplu clasica.
|
Re: Dodge Challenger x8
vot: G3orgyk08; Daytona rocks :rockon:
|
Re: Dodge Challenger x8
Vot tm_kata !!!pur si simplu OLD SCHOOL
Vroiam sa votez cu cypos ,dar a mai participat cu masina asta;) |
Re: Dodge Challenger x8
vot capa-realista
daca as vedea-o pe strada as fura-o:D |
Re: Dodge Challenger x8
Vot tm_kata.
Negrul mat pe un Dodge Charger=NEPRETUIT :D |
Re: Dodge Challenger x8
Vot capa' - clasic, simplu si frumos.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:57. |
- Copyright 2026 4Tuning