![]() |
poze cu instalatii audio din Romania
pt cine vrea ceva poze cu masini facute majoritatea in Cluj intrati pe :
photos.yahoo.com/pozesfg ...si vor mai veni si altele... |
pune si tu adresa corect ca nu merge sau nu ami merge mie :( astept niste poze ceva :cry: :cry: :cry: :wink: :) bafta si respect
|
mie imi merge... marpha pozele...
|
Marfa pozele iar cei care nu stiu unde sa intre au aici url http://pg.photos.yahoo.com/ph/pozesfg/my_photos
|
:)
Poze cu instalatii audio din Oradea in curand pe : http://site.neogen.ro/oradearacers
|
Re:
Quote:
Pozele sunt marpha ! |
Evo007 am vazut pozele alea cu masini pe yahoo sau ce..si ios din arad.....am vazut pozele alea de la arad d la expo numa atatea?io am facut vreo 160 si inca 5 clipuri cine ii interesat?
|
Nice! Daca ati putea da si detalii despre sisteme ar fi si mai bine :)
|
Site-ul cel mare e in constructie...acolo vor fi detaliate toate masinile facute de firma noastra...de la exterior la motor, pana la audio...pana una alta spune care te intereseaza in detaliu si voi incerca sa iti spun aici pe forum...bafta...
|
Mersi, dar astept pana terminati site-ul. Oricum mi-au placut in mod special panourile astea -- http://pg.photos.yahoo.com/ph/pozesf...b1.jpg&.src=ph
Spor la treaba 8) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:48. |
- Copyright 2026 4Tuning