Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   poze cu instalatii audio din Romania (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/2451-poze-instalatii-audio-romania.html)

sfigmo 09-11-04 07:23

poze cu instalatii audio din Romania
 
pt cine vrea ceva poze cu masini facute majoritatea in Cluj intrati pe :
photos.yahoo.com/pozesfg ...si vor mai veni si altele...

yamahaer1cip 05-12-04 14:52

pune si tu adresa corect ca nu merge sau nu ami merge mie :( astept niste poze ceva :cry: :cry: :cry: :wink: :) bafta si respect

CT-03-ART 05-12-04 16:39

mie imi merge... marpha pozele...

Evo007 22-12-04 20:21

Marfa pozele iar cei care nu stiu unde sa intre au aici url http://pg.photos.yahoo.com/ph/pozesfg/my_photos

DonHacker 29-12-04 18:14

:)
 
Poze cu instalatii audio din Oradea in curand pe : http://site.neogen.ro/oradearacers

tng 29-12-04 20:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Marfa pozele iar cei care nu stiu unde sa intre au aici url http://pg.photos.yahoo.com/ph/pozesfg/my_photos

Bine asa evo007 ,thx a lot
Pozele sunt marpha !

madtuning 16-02-05 09:49

Evo007 am vazut pozele alea cu masini pe yahoo sau ce..si ios din arad.....am vazut pozele alea de la arad d la expo numa atatea?io am facut vreo 160 si inca 5 clipuri cine ii interesat?

C r i s t i 20-02-05 20:36

Nice! Daca ati putea da si detalii despre sisteme ar fi si mai bine :)

sfigmo 21-02-05 06:53

Site-ul cel mare e in constructie...acolo vor fi detaliate toate masinile facute de firma noastra...de la exterior la motor, pana la audio...pana una alta spune care te intereseaza in detaliu si voi incerca sa iti spun aici pe forum...bafta...

C r i s t i 21-02-05 21:36

Mersi, dar astept pana terminati site-ul. Oricum mi-au placut in mod special panourile astea -- http://pg.photos.yahoo.com/ph/pozesf...b1.jpg&.src=ph

Spor la treaba 8)


All times are GMT +2. The time now is 18:48.

- Copyright 2026 4Tuning