![]() |
Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
Am vb cu lex... si mi-a spuns sa va zic care vine in club M la o bila.. cafea ceva :-?? ?
|
Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
Quote:
|
Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
Quote:
|
Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
Quote:
|
Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
luni? :| ... marti e 8 , facem si un cadou lui lex :))) , daca tot are chef de plimbari .
|
Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
eu maine merg la somaj dimineata la 10 sa semnam , si eu si iere dupa care venim direct in M vb acolo mai multe.
|
Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:14. |
- Copyright 2026 4Tuning