Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011 (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/245002-gasca-iesim-luni-suc-bila-07-03-2011-a.html)

Lucassv 06-03-11 12:09

Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
 
Am vb cu lex... si mi-a spuns sa va zic care vine in club M la o bila.. cafea ceva :-?? ?

SeRee 06-03-11 12:45

Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4146524)
Am vb cu lex... si mi-a spuns sa va zic care vine in club M la o bila.. cafea ceva :-?? ?

te astept in iasi si iesim la o bere ..suc..bila;>

Lucassv 06-03-11 13:04

Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4146638)
te astept in iasi si iesim la o bere ..suc..bila;>

cand merg la iasi te anunt :)))

SeRee 06-03-11 13:42

Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4146685)
cand merg la iasi te anunt :)))

bn..va astept..;>.. Eu cam odata la 2 sapt vin acasa

eu_alex 06-03-11 14:11

Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
 
luni? :| ... marti e 8 , facem si un cadou lui lex :))) , daca tot are chef de plimbari .

flow87 06-03-11 22:18

Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
 
eu maine merg la somaj dimineata la 10 sa semnam , si eu si iere dupa care venim direct in M vb acolo mai multe.

Lucassv 06-03-11 23:30

Re: Gasca .. iesim Luni la un suc ? o bila ? 07.03.2011
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4148380)
eu maine merg la somaj dimineata la 10 sa semnam , si eu si iere dupa care venim direct in M vb acolo mai multe.

ok ok ok !


All times are GMT +2. The time now is 06:14.

- Copyright 2026 4Tuning