Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   HayaBusa (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/245-hayabusa.html)

b99sha 23-12-03 12:06

HayaBusa
 
1 Attachment(s)
:shock:

b99sha 23-12-03 12:08

A, si sa nu fie discutii - ceasul vitezometrului e in mile/h - pana la 22omph. Se vede (mai neclar) si kilometrajul - pana la 35okm/h.
Turometrul e clar :twisted:

catalin rs4 23-12-03 19:58

da tare ce sa zic am si eu video asta :lol: dar o sa incerc sa bag un video maine hayabusa vs supra :lol: :lol: :lol:

DZ1 28-12-03 19:54

si eu am video-ul de mai mult timp.
Oricum Hayabusa nu este originala sau nu functioneaza bine kilometrajul.
Dupa cum demareaza are cel putin 300CP.

catalin rs4 28-12-03 19:56

kilometrajul este in mile :lol: si crec si eu ca este unqa modificata :lol: am incercat sa bag si eu un video dar nu merge o sa mai incerc :twisted: :twisted: :twisted:

b99sha 29-12-03 09:15

Sunteti rai :? . Si voi ati bagat numai Supre modificate :P

catalin rs4 29-12-03 14:10

:lol: :lol: lol sha am incercat sa bag filmul dar nu merge este prea mare ai vreo ideie cum sal bag?? :lol: :twisted: :twisted:

b99sha 29-12-03 15:40

Pe bucati. Il arhivezi pe volume de...sa zicem...1Mb fiecare. Daca ai winrar e destul de simplu. succes!

p.s. chiar sunt curios!

catalin rs4 29-12-03 18:31

:twisted: :twisted: :twisted: nu prea le am eu cu pc dar o sa mai incerc :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 18:38

1 Attachment(s)
film

catalin rs4 29-12-03 18:41

asta nui bmw este o toyota supra :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 18:57

stiu
dar asa a fost numele

Gabi_323i 29-12-03 19:00

1 Attachment(s)
stiu
dar asa a fost numele
inca unu':

catalin rs4 29-12-03 19:05

:lol: :lol: :lol: lool sha!!! asta am vrut sal bag si eu dar nam reusit cum de a incaput la tine?? :lol: :lol: :lol: oricum merci mult ca lai bagat acuma sa nu spuneti ca ala cu motorul nu ia dat :lol: :lol: :lol:

Gabi_323i 29-12-03 19:20

pai si tu acum lai vazut?
ce sa zic? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ia dat rau de tot, la rupt tata, dar ai vazut ca dupa ce ajunge vitezometrul la capat mai creste turatia mult si cred ca a avut si mai mare viteza parca nu?


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning