Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Accident Gabi - BIX - Turcu !!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/244830-accident-gabi-bix-turcu.html)

dillicar 05-03-11 14:47

Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
http://observator.a1.ro/observator06...-06_31996.html

Cine vrea sa il ajute financiar pe Turcu (pentru ca are nevoie), o poate face la magazinul de piese auto - DILLI-CAR (Valea Argesului, nr.9, bloc A7, garaj 3 - tel. 0724.103.381)

Billy c25xe 05-03-11 23:33

Re: Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
Nu merge link-ul , adica pe mine unul ma duce pe pagina principala a antenei1 .
Ce s-a intamplat ? Este vorba de accidentul din ghencea unde un e39 a luat foc ?

Brian 05-03-11 23:56

Re: Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
Cred ca asta e link-ul .. mare nenorocit ala cu duba.
Insanatosire grabnica !

dillicar 07-03-11 10:04

Re: Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4145615)
Nu merge link-ul , adica pe mine unul ma duce pe pagina principala a antenei1 .
Ce s-a intamplat ? Este vorba de accidentul din ghencea unde un e39 a luat foc ?

da. el a fost cu bmw-ul

ozn_yakuza 09-03-11 20:53

Re: Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
offf doamne cum vine nenorocirea asa din senin din cauza unor incompetenti psihic care se urca bauti la volan ......gabi sa dea dumnezeu sa te faci bine cat mai repede.:cry:

ozn_yakuza 01-05-11 19:00

Re: Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
ceva noutati despre starea lui?

marius3030 02-05-11 16:44

Re: Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
ce idiot!din pacate inca sunt destui printre noi!
insanatosire grabnica!!!

Provenzano 05-06-11 13:29

Re: Accident Gabi - BIX - Turcu !!!
 
ce bine e in USA. ai baut la volan esti ARESTAT,fara sa faci vreun accident.


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2026 4Tuning