![]() |
Vand Piese E30
4 Attachment(s)
Vand bara Spate impecabila bmw e30 modelul vechi.Bara este cromata si este impecabila!
Vand Bara Fatza bmw e30 cu semnalizari ornamente chiar si fusta de pe modelul vechi!nu arata ca si cea de pe spate de bine dar este buna o sa i fac poze si la asta! Se mai vinde:Motor de 1.8 injectie modelul de (urs) Qiulasa ,bloc motor,Cutie, Panouri de usi coupe.Panourile sunt impecabile culoare NEGRU Jante originale bmw e30 bbs pe 14" Stopuri Modelu vechi TEl:0742721688 ID:[email protected] Trimit si prin courier! |
Re: Vand Piese E30
UP!!!!!
|
Re: Vand Piese E30
portbagajul(capota aia) de pe cel rosu se potriveste pe ursii fabricati pana in 87 ?
daca da, cat ar costa ? |
Re: Vand Piese E30
Hmm exact nu stiu.....Dar o sa masor si daca sunt la fel portbagajele unu il dau si o sa iti spun si pretz oke?
|
Re: Vand Piese E30
9 Attachment(s)
Niste poze cu piesele
Sunt 2 modele de fuste de vanzare! Bloc motor1.8 injectie Qiulasa Cutie Baie ulei Galeri de evacuare Toba itermediara Eleron |
Re: Vand Piese E30
sal. cit vrei pe fetele de usi pt coupe (fata si spate)?
|
Re: Vand Piese E30
Quote:
|
Re: Vand Piese E30
UP!!!!!
|
Re: Vand Piese E30
Preturi f bune UPP!!!
|
Re: Vand Piese E30
UN PRET PENTRU BARA SPATE SE POATE?
MERCI |
Re: Vand Piese E30
Up la 2 zile...
Capotele sunt la fel. Bafta la vanzare. |
Re: Vand Piese E30
Quote:
|
Re: Vand Piese E30
Usile de pe Coupe se vand!fara fetele de usi si fara iale.Geamuri spate!UPPPP
|
Re: Vand Piese E30
Oglinzile sunt electrice? un pm cu pretul lor cu tot mecanismul si butoanele te rog.
|
Re: Vand Piese E30
Mi-am adus aminte daca se poate un pret si pentru faruri daca sunt cu lupe nu ma intereseaza daca geamul este spart.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning