Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Piese E30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/244706-vand-piese-e30.html)

danny_pintilie 04-03-11 19:56

Vand Piese E30
 
4 Attachment(s)
Vand bara Spate impecabila bmw e30 modelul vechi.Bara este cromata si este impecabila!
Vand Bara Fatza bmw e30 cu semnalizari ornamente chiar si fusta de pe modelul vechi!nu arata ca si cea de pe spate de bine dar este buna o sa i fac poze si la asta!
Se mai vinde:Motor de 1.8 injectie modelul de (urs) Qiulasa ,bloc motor,Cutie,
Panouri de usi coupe.Panourile sunt impecabile culoare NEGRU
Jante originale bmw e30 bbs pe 14"
Stopuri Modelu vechi
TEl:0742721688
ID:[email protected]
Trimit si prin courier!

danny_pintilie 05-03-11 10:26

Re: Vand Piese E30
 
UP!!!!!

jaku 05-03-11 11:47

Re: Vand Piese E30
 
portbagajul(capota aia) de pe cel rosu se potriveste pe ursii fabricati pana in 87 ?
daca da, cat ar costa ?

danny_pintilie 05-03-11 21:22

Re: Vand Piese E30
 
Hmm exact nu stiu.....Dar o sa masor si daca sunt la fel portbagajele unu il dau si o sa iti spun si pretz oke?

danny_pintilie 05-03-11 21:39

Re: Vand Piese E30
 
9 Attachment(s)
Niste poze cu piesele
Sunt 2 modele de fuste de vanzare!
Bloc motor1.8 injectie
Qiulasa
Cutie
Baie ulei
Galeri de evacuare
Toba itermediara
Eleron

icatalini2005 06-03-11 09:07

Re: Vand Piese E30
 
sal. cit vrei pe fetele de usi pt coupe (fata si spate)?

danny_pintilie 06-03-11 12:25

Re: Vand Piese E30
 
Quote:

Originally Posted by icatalini2005 (Post 4146014)
sal. cit vrei pe fetele de usi pt coupe (fata si spate)?

Ai pm cu pretzul!

danny_pintilie 06-03-11 20:00

Re: Vand Piese E30
 
UP!!!!!

danny_pintilie 07-03-11 12:06

Re: Vand Piese E30
 
Preturi f bune UPP!!!

catalin_marin00 07-03-11 14:16

Re: Vand Piese E30
 
UN PRET PENTRU BARA SPATE SE POATE?
MERCI

Cipilica 07-03-11 15:40

Re: Vand Piese E30
 
Up la 2 zile...
Capotele sunt la fel.
Bafta la vanzare.

danny_pintilie 07-03-11 15:55

Re: Vand Piese E30
 
Quote:

Originally Posted by catalin_marin00 (Post 4149864)
UN PRET PENTRU BARA SPATE SE POATE?
MERCI

Salut bara spate 100 ron!

danny_pintilie 09-03-11 19:13

Re: Vand Piese E30
 
Usile de pe Coupe se vand!fara fetele de usi si fara iale.Geamuri spate!UPPPP

BlueAngel 09-03-11 21:27

Re: Vand Piese E30
 
Oglinzile sunt electrice? un pm cu pretul lor cu tot mecanismul si butoanele te rog.

BlueAngel 10-03-11 09:00

Re: Vand Piese E30
 
Mi-am adus aminte daca se poate un pret si pentru faruri daca sunt cu lupe nu ma intereseaza daca geamul este spart.


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning