Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia 3110c (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/244592-vand-nokia-3110c.html)

Mate90 04-03-11 11:34

Vand Nokia 3110c
 
Vand Nokia 3110 Classic negru
-stare buna,9/10
-ofer casti Nokia,card 1gb,incarcator
-schimb cu diverse telefoane,mai vechi si mai bune de exemplu
-Despre el aici-click

Pret : 150RON
poza nu am si daca era nu era de calitate,dar cum nu are probleme de aspect (sau tehnic) se poate vedea pe google.

Notă moderator:
Lasă date de contact!


Mail : [email protected]
Telefon : 0728947656

Mate90 08-03-11 17:10

Re: Vand Nokia 3110c
 
up up

notă moderator:
Thread închis pentru lipsă date de contact!
Dacă doreşti redeschiderea sa, trimiţi PM cu datele de contact!


Thread redeschis!

Mate90 14-03-11 17:58

Re: Vand Nokia 3110c
 
Upppp

Mate90 23-03-11 15:30

Re: Vand Nokia 3110c
 
upppp

Mate90 25-03-11 16:50

Re: Vand Nokia 3110c
 
up p p

Mate90 16-06-11 14:22

Re: Vand Nokia 3110c
 
Valabil,149,999lei


All times are GMT +2. The time now is 05:01.

- Copyright 2026 4Tuning