Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia e72 SH orig! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/244097-vand-nokia-e72-sh-orig.html)

Evo-Jr 02-03-11 04:49

Vand Nokia e72 SH orig!
 
3 Attachment(s)
vand una bucata nokia e72 original cu toate accesoriile.
pret este 799 ron
este folosit foarte putin.
il vand pentru ca vreau iphone 4.

contact 0766 329 158
0766 329 158
sau mess: bmw_ursu_17

dodosica 03-03-11 17:50

Re: Vand Nokia e72 SH orig!
 
schimb cu n86 +100ron???

Evo-Jr 03-03-11 18:17

Re: Vand Nokia e72 SH orig!
 
nu schimb cu nimic.doar cash

Evo-Jr 08-03-11 09:10

Re: Vand Nokia e72 SH orig!
 
sus.
telefon nota 9,5/10

Evo-Jr 16-03-11 13:46

Re: Vand Nokia e72 SH orig!
 
sussss


All times are GMT +2. The time now is 13:44.

- Copyright 2026 4Tuning