Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - DARTH VADER (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/244045-e36-darth-vader.html)

bogdan.t 08-04-11 23:36

re: E36 - DARTH VADER
 
mai ai jantele care au fost pe ea ?

RIcKO 08-04-11 23:53

re: E36 - DARTH VADER
 
Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4239184)
mai ai jantele care au fost pe ea ?

nuu, le-am dat in seara in care am pus anuntul ca sunt de vanzare :D

am la vanzare volanul si interiorul :D

bogdan.t 08-04-11 23:54

re: E36 - DARTH VADER
 
interior si volan am :))

RIcKO 17-04-11 14:45

re: E36 - DARTH VADER
 
Gata am si bara fata M :D

Nosfer 17-04-11 15:03

re: E36 - DARTH VADER
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4263023)
Gata am si bara fata M :D

esteeee! Usor, usor ajunge masina unde trebuie :D

RIcKO 17-04-11 15:25

re: E36 - DARTH VADER
 
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4263055)
esteeee! Usor, usor ajunge masina unde trebuie :D

dap incet incet raman putine lucruri pe lista :D

mai am nevoie de : grila facelift +nari , bandouri , CCFL, schimbat mijlocul panourilor ca nu imi place asa galben ( prefer negru) , Xenon , Proiectoare , stopurile le fac rosii integral , cam atat cred poate imi scapa ceva dar in mare cam asta e :D...aaa un interior M3 sau recaro de piele , sa vedem cum iasa pasenta

RIcKO 17-04-11 23:39

re: E36 - DARTH VADER
 
1 Attachment(s)
o alta alternativa la full polish ar fi asta ...ma mai gandesc pana una alta ,
pareri ? ce ziceti asa cu rosu sau full polish ?

bogdan.t 18-04-11 00:15

re: E36 - DARTH VADER
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4264356)
o alta alternativa la full polish ar fi asta ...ma mai gandesc pana una alta ,
pareri ? ce ziceti asa cu rosu sau full polish ?

eu zic full polish, rosu ala, eu zic ca nu da bine miezu rosu la jantele asta...

haralex 18-04-11 09:08

re: E36 - DARTH VADER
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4264356)
o alta alternativa la full polish ar fi asta ...ma mai gandesc pana una alta ,
pareri ? ce ziceti asa cu rosu sau full polish ?

votez pt full polish ;)

JusT_SaY_BoBo 18-04-11 15:26

re: E36 - DARTH VADER
 
full polish

Antilles 18-04-11 17:49

re: E36 - DARTH VADER
 
Bravo! nu-i rau defel inceputul, numai sa ai grija ce faci de acum incolo sa nu patesti ca si cu cealala.

Partea buna (la cealalta la care ar trebui sa-i deschizi un topic, am o droaie de poze) e ca s-a ajuns la sptitz azi, s-a "spart" jos toata "tencuiala" (toate kilogramele de tencuiala), resudat si finisat ca la carte, liniile sunt la locul lor si acum nu se mai poate zice ca e "chit tuning". Dimineata merge la vopsitor, meriti un bobarnac pentru vopsea:P!

Fa un topic si pt Xara sa-ti pun pozele (vad ca cel vechi e inchis), iar cand te intorci in tara (daca esti multumit de cum iasa Xara) te astept si cu asta noua (daca nu o strici pana atunci, eu unu nu mai repar).

RIcKO 18-04-11 19:34

re: E36 - DARTH VADER
 
Quote:

Originally Posted by Antilles (Post 4266153)
Bravo! nu-i rau defel inceputul, numai sa ai grija ce faci de acum incolo sa nu patesti ca si cu cealala.

Partea buna (la cealalta la care ar trebui sa-i deschizi un topic, am o droaie de poze) e ca s-a ajuns la sptitz azi, s-a "spart" jos toata "tencuiala" (toate kilogramele de tencuiala), resudat si finisat ca la carte, liniile sunt la locul lor si acum nu se mai poate zice ca e "chit tuning". Dimineata merge la vopsitor, meriti un bobarnac pentru vopsea:P!

Fa un topic si pt Xara sa-ti pun pozele (vad ca cel vechi e inchis), iar cand te intorci in tara (daca esti multumit de cum iasa Xara) te astept si cu asta noua (daca nu o strici pana atunci, eu unu nu mai repar).


o sa il redeschid si celalalt topic sa postezi acolo ŽlucraturaŽ :D , cat despre bmw , nu o sa primeasca decat piese OEM , si in mare parte e cam gata , am o camera plina de bari , jante , bandouri , volane , tobe etc :D

Iar despre jante ,,,,daca lumea asa zice :D:D:D asa va fi , full polish :D, s-a incheiat polul multumesc de pareri

Nosfer 18-04-11 20:43

re: E36 - DARTH VADER
 
Ar merge si cu miezul intr-o culoare diferita sa fie ceva contrast la masina. Insa rosul ala e prea turbat :)) Si eu zic ca full polish e ce i-ar trebui :D

RIcKO 18-04-11 20:55

re: E36 - DARTH VADER
 
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4266605)
Ar merge si cu miezul intr-o culoare diferita sa fie ceva contrast la masina. Insa rosul ala e prea turbat :)) Si eu zic ca full polish e ce i-ar trebui :D

miercuri intra la polishat :D

EmyM6 18-04-11 23:23

re: E36 - DARTH VADER
 
ti-am zis ca am bandouri pentru tine.....am si interior si fete de usi pe bleu cred ca ar da bine la tine:P


All times are GMT +2. The time now is 19:44.

- Copyright 2024 4Tuning