Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - DARTH VADER (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/244045-e36-darth-vader.html)

RIcKO 01-03-11 21:30

E36 - DARTH VADER
 
6 Attachment(s)
Tocmai am achizitionat un E36 Coupe din 94 320 24v non vanos


o sa scriu mai multe despre masina de indata ce ma intorc in tara , masina am cumparat-o prin cineva , deci inca nu am apucat sa o testez :D

Ca planuri de viitor , o sa fie M pack , Haion tip CSL, angel CCFL , niste jante undeva la 10J ( aripile au fost facute pt 10j ) , interior de piele ( alb sau negru) si o alta suspensie sport ( din cate stiu are ceva suspensie deja )

mai multe nu imi vin acum in mine dar daca mai imi aduc aminte o sa postez , poate Motzu stie mai multe ca a vazut masina si din ce am vazut in pozele de la el i-a si dat in goarna :))))))

pozeee

motzu 01-03-11 21:33

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
SA AI NOROC DE EAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:lol::lol: SI EA DE TINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:lol::lol:
MERGE BINE TRAGE INTR-UN MARE FEL
AM FACUT AZI PUTZIN SHOW 20 MINUTE AICI DE SE UITAU ROMANII CINE-I CU PISIKA AIA:lol::lol::lol:

PS:A FOST SPECTACOL CU PUBLIC:))))))

Yo87_xXx 01-03-11 21:43

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
frumoasa fiara:twisted:
a rodat-o motzu....pe cand vii numa jaru ii place....la benzina o sa faca figuri ;)
sa ai noroc de ea....si sa iasa...ceva frumos, nu esec ca si g3 meu

haralex 01-03-11 21:45

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
felicitari Ricko pentru noua achizitie ... si bafta la modificari ;)

Nosfer 01-03-11 21:45

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Super masina de inceput si planurile de viitor suna si mai bine :D Abia astept sa te apuci de ea!

Sein 01-03-11 21:47

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Super tare ! astept si eu o tura daca se poate... cand ne vedem :D sa ma conving si eu o data ca e36 is mai tari decat e30 .. :) glumesc..


ii foarte faina si cu gusturile tale si un profesor ca domnu motzi garantezi eu ca iasa ceva tare de tot :-)

hai la o bere prin madrid in tro seara :D

RIcKO 01-03-11 21:51

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Quote:

Originally Posted by Sein (Post 4133985)
Super tare ! astept si eu o tura daca se poate... cand ne vedem :D sa ma conving si eu o data ca e36 is mai tari decat e30 .. :) glumesc..


ii foarte faina si cu gusturile tale si un profesor ca domnu motzi garantezi eu ca iasa ceva tare de tot :-)

hai la o bere prin madrid in tro seara :D



ms ms la toti , bani sa fie

la o bere as iesii dar ajung tarziu de la munca 10 -11 tot asa ....vorbim pe mess

NXdev 01-03-11 21:54

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4133883)
Tocmai am achizitionat un E36 Coupe din 94 320 24v non vanos


o sa scriu mai multe despre masina de indata ce ma intorc in tara , masina am cumparat-o prin cineva , deci inca nu am apucat sa o testez :D

Ca planuri de viitor , o sa fie M pack , Haion tip CSL, angel CCFL , niste jante undeva la 10J ( aripile au fost facute pt 10j ) , interior de piele ( alb sau negru) si o alta suspensie sport ( din cate stiu are ceva suspensie deja )

mai multe nu imi vin acum in mine dar daca mai imi aduc aminte o sa postez , poate Motzu stie mai multe ca a vazut masina si din ce am vazut in pozele de la el i-a si dat in goarna :))))))

pozeee

Sa o conduci sanatos, fara incidente ;).
Arata foarte bine masina ... imi place volanul ca e cel in 3 spite.
Bafta la tunareala.
P.S:Culoarea e destul de rara la e36, nu?

RIcKO 01-03-11 22:00

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4134018)
Sa o conduci sanatos, fara incidente ;).
Arata foarte bine masina ... imi place volanul ca e cel in 3 spite.
Bafta la tunareala.
P.S:Culoarea e destul de rara la e36, nu?

ms de urari , la fel iti doresc si tie cu al tau e36 ,,,,,culoarea .....sincer nu am mai vazut sau nu am bagat de seama culoarea asta , eu initial eram hotarat ca pisica mea sa fie neagra neaparat , dar acum sincer cred ca o las culoarea asta :D

NXdev 01-03-11 22:03

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4134054)
ms de urari , la fel iti doresc si tie cu al tau e36 ,,,,,culoarea .....sincer nu am mai vazut sau nu am bagat de seama culoarea asta , eu initial eram hotarat ca pisica mea sa fie neagra neaparat , dar acum sincer cred ca o las culoarea asta :D

Mersi frumos.
Nu o vopsi...las-o asa ;), fi mai aparte.

Costantino 01-03-11 22:03

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
frumoasa...cat a costat?ca ma gandesc sa-mi iau si eu un e36 coupe!

RIcKO 01-03-11 22:05

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Quote:

Originally Posted by Costantino (Post 4134075)
frumoasa...cat a costat?ca ma gandesc sa-mi iau si eu un e36 coupe!


1700 E ...a fost la reducere :D:D:D:D MOKA

DaNn.ZyX 01-03-11 22:49

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Va facurati topic,si mie nu-mi spuseti nimic a? Hai sa fie si de la NAŞU' 100 de mii pt aia mica,sa fie intr-un ceas bun....sa stieeeee ! De la toti Legalii(DIesel Power), pa sistemmm !
https://www.youtube.com/watch?v=USSUpXOgebQ
P.S : vb lu Marean ,daca nu arzi si u 2 gume pe spate,nu se observa ca ti-ai luat "muscle car" varianta nemteasca :lol:
P.s2 : poate o dai cotita ,ca Motzu cand a fost la Sibiu,i-am zis da-i ma si u un burn da-i sa vedem si noi (poate nu poate)(domne nu dau eu burn ca sunt gumele scumpe) :lol::lol::lol::lol::lol:

Marian_nebunu 01-03-11 22:50

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
TURBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:drunk:

SI-A LUAT VARUL RIKO MOTAN PA SISTEM

:burn: SPER CA II DAI UN BURN ASA DE BUN VENIT PE FORUM DA RICKO ???

:burn::burn::burn::burn::burn:

RIcKO 01-03-11 23:03

Re: E36 Coupe by RIcKO
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4134243)
TURBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:drunk:

SI-A LUAT VARUL RIKO MOTAN PA SISTEM

:burn: SPER CA II DAI UN BURN ASA DE BUN VENIT PE FORUM DA RICKO ???

:burn::burn::burn::burn::burn:


:burn: ....gata a venit pisoiul ...mai tre sa vin io cu cashcavalul sa ma bag in el :D
ce zici mareane ...merge ? e ok?


All times are GMT +2. The time now is 13:09.

- Copyright 2024 4Tuning