Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   Manifest! (HADA) (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/243825-manifest-hada.html)

2fast2furiousHD 28-02-11 21:35

Manifest! (HADA)
 
Hada , America te cere,
ADIO , LA REVEDERE!
Joi, 03.03.2011, ora 14.00 in fata Casei de Cultura Hunedoara va invitam la o adunare pentru a ne manifesta nemultumirile impotriva primarului HADA si a starii jalnice in care se afla drumurile din Hunedoara.

fratzika 28-02-11 22:56

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by 2fast2furiousHD (Post 4130673)
Hada , America te cere,
ADIO , LA REVEDERE!
Joi, 03.03.2011, ora 14.00 in fata Casei de Cultura Hunedoara va invitam la o adunare pentru a ne manifesta nemultumirile impotriva primarului HADA si a starii jalnice in care se afla drumurile din Hunedoara.


America nu-l mai vrea...vrei sa distruga si aici la fel ca in Hunedoara....:)
Altundeva....la Polul Nord daca se poate....ca acolo nu trebuie sa faca nimic.

ondin 01-03-11 13:21

Re: Manifest! (HADA)
 
Dar oare primaria nu are cumva si consilieri in cadrul Consiliului local Hunedoara? Daca primarul nu este bun de ce nu se ocupa ei de problemele orasului deoarece si ei primesc indemnizatie lunara. Eu zic sa protestam si impotriva acestora, ca nu este primarul rege sa faca numai ce vrea el, toti sunt vinovati de starea orasului.

BaLaurzor 01-03-11 15:19

Re: Manifest! (HADA)
 
scoteti furcile si tortele , vanatoare! :))

davides 01-03-11 15:24

Re: Manifest! (HADA)
 
e ceva organizat sau sunt 1-2 care s-au hotarat sa faca chestia asta? cine o reprezinta !? .. detalii ...

F.R.Sonic 01-03-11 16:00

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by 2fast2furiousHD (Post 4130673)
Hada , America te cere,
ADIO , LA REVEDERE!
Joi, 03.03.2011, ora 14.00 in fata Casei de Cultura Hunedoara va invitam la o adunare pentru a ne manifesta nemultumirile impotriva primarului HADA si a starii jalnice in care se afla drumurile din Hunedoara.

Am auzit si eu ceva pe la lucru astazi.... din pacate eu sunt la lucru pana la 15.15 dar cand scap vin direct acolo.

Asfaltati drumurile in Hunedoara !!! au ajuns mai rau ca drumurile pe la tara pe unde circula vacile si tractoarele :sad:

ondin 01-03-11 16:28

Re: Manifest! (HADA)
 
Corect, sa asfaltam drumurile, ca in rest toate sunt rezolvate, caini maidanezi care sa muste oamenii aiurea nu exista in Hunedoara, ca un vaccin e minim 600 lei si se gaseste destul de greu, spitalul e vai de mama lui, nu au o siringa, pansament sau un paracetamol, locuri de munca bine platite sunt peste tot, numai sa vrei sa muncesti, lapte si miere peste tot, daca ar mai face primarul asta si drumurile am fi mai ceva ca in paradis.
Sa fim seriosi, mai bine sa construim ceva in orasul asta, sa facem ceva bun, ca de daramat sunt destui gata oricand sa ajute.
:)
A intrebat cineva primarul de ce nu se asfalteaza drumurile sau de ce nu se rezolva una sau alta inainte sa mergem sa ii punem pielea pe bat sau sa strigam JOS si HUO?

:p

F.R.Sonic 01-03-11 18:08

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by ondin (Post 4132809)
A intrebat cineva primarul de ce nu se asfalteaza drumurile sau de ce nu se rezolva una sau alta inainte sa mergem sa ii punem pielea pe bat sau sa strigam JOS si HUO?

:p

Pentru ca i se rupe de noi! De asta nu se rezolva nimic...In alte orase se poate doar in hunedoara nu se poate nimic din ce ai mentionat mai sus, nici macar banalele strazi sa fie asfaltate... nu cere nimeni absurditati gen joburi bine platite da' macar o strada unde sa ma pot duce la jobu meu amarat sau la spitalu meu fara sa-mi rup si masina pe drum :sad:

xxdadixx 01-03-11 18:14

Re: Manifest! (HADA)
 
E politic? Daca da, nu mersi.

*HD_85_GEL* 01-03-11 19:32

Re: Manifest! (HADA)
 
eu zic ca daca tot faceti ceva miscari in Hunedoara chemati si televiziunea, poate asa mai ajung informatiile si la capitala :P

2fast2furiousHD 01-03-11 20:02

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by davides (Post 4132619)
e ceva organizat sau sunt 1-2 care s-au hotarat sa faca chestia asta? cine o reprezinta !? .. detalii ...

totul este organizat de asociatia civica dreptate, care a obtinut si autorizatie de la primarie.

*HD_85_GEL* 01-03-11 20:12

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by 2fast2furiousHD (Post 4133564)
totul este organizat de asociatia civica dreptate, care a obtinut si autorizatie de la primarie.

deci primaria a autorizat un protest impotriva primariei? pfff aia si mai prosti :lol::lol:

Kedy 01-03-11 20:26

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 4133125)
E politic? Daca da, nu mersi.

E POLITIC e organizat de partidul cre e la putere ALTI LINGAI DACA BINE TIN MINTE DRUMURILE in Hunedoara sunt distruse cam de pe timpul fostului primar cel putin din ultimul sau an de mandat. Asa ca eu va propun sa boicotom aceasta adunare, se pisa pe noi continu la infinit hotii astia. JOS TOATA CLASA POLITICA DIN ROMANIA ne-am cam saturat sa fim mintiti si furati pe fata dupa parerea mea ajunge e destul 20 de ani. Eu nu o sa vin sa inlatur un hot ca sa-l pun in loc pe altul.



P.S. Astia "PORTOCALII" luati aminte la Mircia ce a facut pt Deva poate o sa aveti o surpriza la viitoarele alegeri si o sa avem primar 4x5 ;) prietenii stiu de ce

2fast2furiousHD 01-03-11 23:43

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by 2fast2furiousHD (Post 4130673)
Hada , America te cere,
ADIO , LA REVEDERE!
Joi, 03.03.2011, ora 14.00 in fata Casei de Cultura Hunedoara va invitam la o adunare pentru a ne manifesta nemultumirile impotriva primarului HADA si a starii jalnice in care se afla drumurile din Hunedoara.

Stiu ca multi dintre noi suntem nemultumiti in ce stare a ajuns Hunedoara, mai ales drumurile...Pentru asta, avem dreptul de a ne manifesta nemultumirile!
Deci...care dintre voi sunteti pregatiti si prezenti la manifest?

nesscar 02-03-11 03:02

Re: Manifest! (HADA)
 
Quote:

Originally Posted by 2fast2furiousHD (Post 4134416)
Stiu ca multi dintre noi suntem nemultumiti in ce stare a ajuns Hunedoara, mai ales drumurile...Pentru asta, avem dreptul de a ne manifesta nemultumirile!
Deci...care dintre voi sunteti pregatiti si prezenti la manifest?

Nu sunt din HD dar sper sa iasa ceva din protestu asta... nu ce a iesit cu benzina:( vin si eu des la HD si chiar aveti niste drumuri de toata rusinea sincer.


All times are GMT +2. The time now is 17:53.

- Copyright 2024 4Tuning