Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Insane Racers (https://forum.4tuning.ro/166-insane-racers.html)
-   -   care vine la Octomber Fest ? (https://forum.4tuning.ro/166-insane-racers/24370-vine-octomber-fest.html)

NightClubRacer 28-09-06 18:58

care vine la Octomber Fest ?
 
care vine pe: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 ???

Concurs de Muzica cine are cea mai tare muzica in masina !
Concurs de Best Car ! ... cine are cel mai tare : interior , exterior , motor , muzica .

mai multe detalii aici: https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/24185-30-septembrie-01-octombrie-2006-octomber-fest.html

P.S: se baga careva la ceva? :lol:

fiderzen 28-09-06 20:29

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
poate discutam la intalnire ;)

NightClubRacer 28-09-06 22:05

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
iti dai seama... :D

NightClubRacer 30-09-06 00:31

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
eu unu ma duc, care mai vrea sa mearga sa ma contacteze... ;)

AzzKikR 30-09-06 10:55

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
Vei fii singurul care se duce.

tico_rs 30-09-06 12:42

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
Desi ar fi fost mishto cu karturile ... :P

NightClubRacer 30-09-06 13:42

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
decat sa stau acasa...mai bine ma duc sa mai vad cate ceva. :D Si chiar vreau sa vad karturile in actiune. :lol:

tico_rs 30-09-06 21:09

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
ei si? cum a fost? poze ceva?

Mishu-f 30-09-06 22:29

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
inca nu am fost

NightClubRacer 01-10-06 04:44

Re: care vine la Octomber Fest ?
 
azi o sa ma duc/ducem... :D


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2026 4Tuning