![]() |
Audi R8
12 Attachment(s)
Audi R8 Mult asteptatul Audi R8 isi face debutul in cadrul salonului auto de la Paris. |
Re: Audi R8
Din spate arata foarte bine, mai ales pt simetria dintre cele 4 stopuri , 4 tevi de esapament si cele 4 cercuri Audi. Dar privind din fata , farurile acelea parca stau sa cada. Interiorul arata foarte bine, iar sa scoti peste 100cp/litru dintr-un motor aspirat e de apreciat.
Imi place ca nu au mers pe o idee foarte fu-t-u-ristica |
Re: Audi R8
E foarte frumos! :)
O sa fie pus pe banda sau e doar concept? :? |
Re: Audi R8
Sper sa nu ramana doar un concept ca are cu ce se lauda masinutza asta.
|
Re: Audi R8
frumos rau... cel putin interiorul e demential
|
Re: Audi R8
VIS ....in rest no comment
se apropie de perfectiune:D parerea mea later edit..... porshe killer:D |
Re: Audi R8
Nu mai e concept!!! E de serie! Deja se pot face comenzi!
|
Re: Audi R8
doar interiorul imi place ...
|
Re: Audi R8
voi ce preferati???o sa-i faca concurenta la lamborghini gallardo, eu tot lamborghini as lua, cand zici audi la cineva care nu se pricepe, zice e, masina, o vezi pe strazi, dar lamborghini se gandeste la masina exotica. Oricum, frumos model R8 parca imi aminteste de noul TT.
|
Re: Audi R8
Spatele murcielago fata tt..dar e super masina :O
|
Re: Audi R8
daca o vad pe strada mor :D
|
Re: Audi R8
Quote:
''Vai, vai, o sa moara siderurgistii si fierarii din zona":) |
Re: Audi R8
Quote:
|
Re: Audi R8
Frumoasa masina si plus de asta nu e f departe de concept,nu arata cine stie ce diferit...
|
Re: Audi R8
deja ma visez in interioru ala :).....arata prea smecher :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning