Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Cum va relaxati in timpul liber ? (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243442-relaxati-timpul-liber.html)

Lucassv 27-02-11 11:28

Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Sa nu-mi spuneti ca cititi carti :))) mai bine le jucati :D

eu_alex 27-02-11 12:16

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
pai timpu liber la mine inseamna ori cateva ore bune pe laptop/calculator sau daca ii perioada vacantei si e frumos afara , stau toata ziua afara pe langa masina .:oops::twisted:

Lucassv 27-02-11 12:18

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
eu stau in casa ca ursu....hibernez.. :D..
astept vara... sa ma dezmortesc :)))

SeRee 28-02-11 07:50

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4125500)
eu stau in casa ca ursu....hibernez.. :D..
astept vara... sa ma dezmortesc :)))

buna asta :)) ..

costy_suceava 01-03-11 20:14

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
eu pescuiesc :D

Lucassv 01-03-11 20:15

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4133599)
eu pescuiesc :D

imi zici si mie cand mergi la pescuit ca si mie mi place :D

flow87 01-03-11 20:42

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4133602)
imi zici si mie cand mergi la pescuit ca si mie mi place :D

pai logic ca iti place daca esti urs :lol:

costy_suceava 02-03-11 22:19

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
acum e frig ...poate mergem cand se mai incalzeste

Lucassv 02-03-11 22:21

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4137343)
acum e frig ...poate mergem cand se mai incalzeste

ok ok sigur ca da :D

eu_alex 02-03-11 23:40

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
cand pune lucas rama in undita , curata tot din lac =))

SiLoTh 03-03-11 07:21

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4133599)
eu pescuiesc :D

Quote:

Originally Posted by Lucassv (Post 4133602)
imi zici si mie cand mergi la pescuit ca si mie mi place :D

ba eu stiu de ce pescuiti voi!! taimiu de fiecare data cand mergea la peste niciodaa nu venea treaz acasa=))

Lucassv 03-03-11 08:07

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by SiLoTh (Post 4137843)
ba eu stiu de ce pescuiti voi!! taimiu de fiecare data cand mergea la peste niciodaa nu venea treaz acasa=))

atunci vii si tu :))))) sa ne pui rāma in carlig macar :))))

Iere 03-03-11 21:21

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Prezent si eu la pescuit !! Pasionat d mik :x abia astept sezonu k anu trecut mi-am luat 6 mil amenda k am pescuit p apa sucevei =)) in prohibitzie =)) ii luam gagik din pat la crap =))

Lucassv 03-03-11 21:50

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by Iere (Post 4140235)
Prezent si eu la pescuit !! Pasionat d mik :x abia astept sezonu k anu trecut mi-am luat 6 mil amenda k am pescuit p apa sucevei =)) in prohibitzie =)) ii luam gagik din pat la crap =))

esti plin de premii :))))

flow87 04-03-11 00:38

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
ba eu unu cred ca dupa intalnirea asta bag masina la naftalina :lol:
cica se face benzina 10lei litrul .
ori imi iau o bicicleta ori un scuter=)) sau pe jos ce dracu ma fac atlet profesionist :P


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning