![]() |
Cum va relaxati in timpul liber ?
Sa nu-mi spuneti ca cititi carti :))) mai bine le jucati :D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
pai timpu liber la mine inseamna ori cateva ore bune pe laptop/calculator sau daca ii perioada vacantei si e frumos afara , stau toata ziua afara pe langa masina .:oops::twisted:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
eu stau in casa ca ursu....hibernez.. :D..
astept vara... sa ma dezmortesc :))) |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
eu pescuiesc :D
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
acum e frig ...poate mergem cand se mai incalzeste
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
cand pune lucas rama in undita , curata tot din lac =))
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Prezent si eu la pescuit !! Pasionat d mik :x abia astept sezonu k anu trecut mi-am luat 6 mil amenda k am pescuit p apa sucevei =)) in prohibitzie =)) ii luam gagik din pat la crap =))
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
ba eu unu cred ca dupa intalnirea asta bag masina la naftalina :lol:
cica se face benzina 10lei litrul . ori imi iau o bicicleta ori un scuter=)) sau pe jos ce dracu ma fac atlet profesionist :P |
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning