Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

laurentiu_tim 25-02-11 10:01

E36 - My e36 TM
 
5 Attachment(s)
am revenit la bmw....este vorba de un e36.....6 cilindri....fabricatie 1995....clima....OBC....tempomat....geamuri si oglinzi electrice...incalzire in scaune...trapa electrica....suspensie reglabila...m-packet...discuri ventilate perforate...ceva jante(nu stiu exact modelu) 8.5 j cu 10 j o evacuare sport si o bara intre telescoape...interior de piele care se da jos,faruri ceva care zboara ca nu sunt OEM-uri si stopurile la fel

ca planuri de viitor sunt o gramada acum sa-mi permita timpu...cel mai important este mormanu de "fiare" ce va fi pus in masina,un roll cage in rest mai pastrez si pentru mine :-P....marti dim la 7 am ajuns aks cu masina din cauza vremii si de atunci sta in garaj....sapt viitoare i fac rar-u si o trec pe numele meu

mutzu 25-02-11 10:25

Re: E36-My e36 TM
 
Nu pot să văz pozele :))

laurentiu_tim 25-02-11 10:29

Re: E36-My e36 TM
 
las ca ti-am dat mail dispe :lol:

daca vrea cineva interioru e de vanzare 800 ron.....scaune normale imbracate in piele alba.....

Nosfer 25-02-11 10:38

Re: E36-My e36 TM
 
i-ar prinde bine o spalare si poze mai clare s-o vedem si noi mai bine :)) pare faina masina.

laurentiu_tim 25-02-11 10:41

Re: E36-My e36 TM
 
cum da vremea buna cum o spal da acum nu pot sa o scot decat in fata garajului ca dupa vine prapadu :lol: cam 20 cm de zapada :lol:

crysty.bobok 25-02-11 11:23

Re: E36-My e36 TM
 
frumos man ... stiu k vroiai m3 e36 ;) ... da e bun si asta ;)

Bafta cu el !

coka 25-02-11 12:23

Re: E36-My e36 TM
 
bah boss..frumos tancu, bolidu,mustangu..etc.. :lol:

BAU_DRIFT 25-02-11 12:26

Re: E36-My e36 TM
 
Frumos e36 sa o stapanesti sanatos masina arata foarte bine live cu excceptia farurilor si interiorului park tetierele sunt personalizate:-)multa bafta in continuare si bine ca ajuns pe mana unui pasionat.

Wilgax 25-02-11 12:26

Re: E36-My e36 TM
 
Din ce se vede in poze e frumoasa rau.Doar ca niste poze mai detaliate ar spune mai multe.Spor pe viitor in ce ti-ai propus, multi km fara incidente si sa ne tii la curent cu tot ce se modif la ea.:-)

cRbL 25-02-11 12:41

Re: E36-My e36 TM
 
Cred ca a fost masina lui Chuck Norris asta dupa "sigla" de pe portbagaj :))

CaZu 25-02-11 13:16

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4119475)
Cred ca a fost masina lui Chuck Norris asta dupa "sigla" de pe portbagaj :))

prea tare =)))

P.S sa o stapanesti sanatos

pandasxs 25-02-11 17:25

Re: E36-My e36 TM
 
Draguta matza, Laurentiu la cat mai multi km fara necazuri !
Cu a4 ce ai facut, l-ai vandut? //

mareo 25-02-11 17:46

Re: E36-My e36 TM
 
La asta nu mai scapi fara poze :lol:
Sa o stapanesti sanatos!

laurentiu_tim 25-02-11 17:46

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4119274)
frumos man ... stiu k vroiai m3 e36 ;) ... da e bun si asta ;)


Bafta cu el !


daaa am vrut e36 M dar mio fost frica de impozit...asa am o varianta mai ieftina poate mai incolo facem si un transplant....ms

Quote:

Originally Posted by coka (Post 4119424)
bah boss..frumos tancu, bolidu,mustangu..etc.. :lol:

ms si a ta e frumoasa...die my mother if i lie...:lol:

Quote:

Originally Posted by BAU_DRIFT (Post 4119435)
Frumos e36 sa o stapanesti sanatos masina arata foarte bine live cu excceptia farurilor si interiorului park tetierele sunt personalizate:-)multa bafta in continuare si bine ca ajuns pe mana unui pasionat.

da interioru este "ce trebe" :lol: tetierele daca erau normale era mai bine ca asa pielea nu arata urat...dar oricum mie mie mila de pielea aia faina si le dau jos :lol::-)

Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4119437)
Din ce se vede in poze e frumoasa rau.Doar ca niste poze mai detaliate ar spune mai multe.Spor pe viitor in ce ti-ai propus, multi km fara incidente si sa ne tii la curent cu tot ce se modif la ea.:-)

nu e nici cea mai rasarita dar nici cea mai cotarca...e ok....sper sa o aduc in prima categorie pana pe la sfarsitu lu mai....vom trai si vom vedea

Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4119475)
Cred ca a fost masina lui Chuck Norris asta dupa "sigla" de pe portbagaj :))

are si pe capota :lol: era "serif" pe acolo,era si o mel parca :lol: eu nu mi-am permis sa le tin pentru ca sunt doar civil,asa ca au fost inlocuite cu embleme originale.


Quote:

Originally Posted by pandasxs (Post 4120324)
Draguta matza, Laurentiu la cat mai multi km fara necazuri !
Cu a4 ce ai facut, l-ai vandut? //

ms la fel.da audi o plecat de la mine ;)

mareo asta vreau sa fie acolo sus pe site 8):lol: ms ms :D

Maniak22 25-02-11 18:05

Re: E36-My e36 TM
 
Misto.. bafta la ea....totusi ce motor ai ca nu am vazut daca ai scris sau nu:)


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

- Copyright 2026 4Tuning