Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Usergroup (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/24286-usergroup.html)

anne 27-09-06 17:30

Usergroup
 
astea sunt propunerile pt numele USERGROUP-ului
votul dureaza 7 zile
good luck!

Gabi 27-09-06 18:12

Re: Usergroup
 
Ar fi bine ca cei care voteaza sa faca parte din comunitatea internationala, adica cei cu domiciliul in alte tari in afara de Romania.

Bafta la vot !

CJ-01-WOB 27-09-06 18:48

Re: Usergroup
 
se vor lua in considerare doar voturile membrilor comunitatii internationale si ale ADMINISTRATORILOR FORUMULUI sau ale USERILOR SPECIALI ;) + UNII sustinatori !

Multumim

alex_g 27-09-06 19:14

Re: Usergroup
 
Cine face parte din acei sustinatori?

CJ-01-WOB 27-09-06 19:28

Re: Usergroup
 
eu zic ca ar fi cei care au sprijinit sectiunea fara ca ei insusi sa fie ''membrii''sau in afara granitelor!
repet
1. cei care nu au nici o lgatura cu chestia asta sa incerce sa se abtina de la VOTing!
2. voturile ''in plus'' nu se vor lua in considerare
3. e doar un simplu vot pt nume:D

georges14 27-09-06 20:18

Re: Usergroup
 
Pentru un membru nou ca si mine ar trebui 4Tuning International

cls21b_EVO 27-09-06 20:39

Re: Usergroup
 
Dap, am votat 4tuningInternational ...mi se pare cel mai ok.
Nu cred ca ar trebui sa exageram cu nume gen "Diaspora" / "Legionarii" ...ca doar nu suntem noi mai speciali...ba chiar unii pot avea "boala" pe noi ca am "parasit" tara ...nu va mirati ca am auzito si pe asta ...
Iar ca semn distinctiv....masinutza care o au toti e ok, nimic "out of the ordinary.

mihai88 27-09-06 22:38

Re: Usergroup
 
votat "4Tuning International" pare cel mai cu "seama"

celelate nushtu...parca sunt prea prea

BogdanNZ 28-09-06 02:55

Re: Usergroup
 
Am votat 4tuning Ambassadors doar pt ca a fost propunerea mea...dar varianta "politically-corect" e 4tuning International ;)

Nicknamed_13 28-09-06 03:37

Re: Usergroup
 
Eu zic k ar trebui sa fie 4tunningIternational pt k parca asta este cel mai aproape de adevar.

turbojack 28-09-06 22:28

Re: Usergroup
 
Intr-o pornire de moment as fi votat "legionarii",insa ratiunea ma indeamna sa votez "4 tuning international" care este cel mai sugestiv.

CJ-01-WOB 30-09-06 03:41

Re: Usergroup
 
incep sa se contureze la ambele votari , preferintzele voastre

anne 01-10-06 14:07

Re: Usergroup
 
obligat , fortzat sa imi dau parerea :) ... votul s-a dus pe 4T international

draculas 05-10-06 07:48

Re: Usergroup
 
mama ce spirit de observatie anne :D ti so dezvoltat simturile de cand conduci Bolidu :) de 900 hp ,,, up de cc :)) bai Wobule vezi ca ramai pe dinafara in ritmu asta fata in 6 luni urca in skyline gt34-r

CJ-01-WOB 05-10-06 20:59

Re: Usergroup
 
ok ! rezultate :
attila, bigu,andr3y,vlad_4tuning - descalificati ( nu au nici in clin nici in maneca cu ce votam noi aici ) .. cum se zice thanx but no thanx

dsockevo - a creeat logo comunitatii deci propun sa luam votul in considerare

oricum cu ei sau fara ei rezultatul este acelasi : majoritate 4Tuning International
Multumim topik inkis


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning