Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand e30 cabrio (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/242370-vand-e30-cabrio.html)

comancsmn 22-02-11 20:33

vand e30 cabrio
 
E30 CABRIO.AN 1998.GRI METALIZAT,KIT M TECH 2 COMPLET,INTERIOR PIELE RETAPITAT ACUM 4 ANI,4 GEAMURI ELECTRICE,PRELATA SCHIMBATA ACUM 4 ANI,OGLINZI ELECTRICE INCALZITE.
DISCURI+PLACUTE FATA NOI
ULEI+FILTRU 200KM
TABLOU SIGURANTE NOU
ARTICULATII SCHIMBATE RECENT
AMORTIZOARE SCHIMBATE RECENT
TACHETI NOI+CHIULOASA REFACUTA
DISTRIBUTIE NOUA

PRET:3200 EURO DISCUTABIL 0766330006 0720424085
POZE MAINE

comancsmn 22-02-11 23:43

Re: vand e30 cabrio
 
5 Attachment(s)
rectificare eram cu capul in nori cand am scris asta
DECI:
E30 CABRIO,MOTOR 2500,12V,170 CAI,240.000KM,CUTIE MANUALA,DIFERENTIAL BLOCANT,CULOARE GRI METALIZAT,KIT M-TECH 2 COMPLET,INTERIOR PIELE IMPECABIL CU SCAUNE RECARO FATA RETAPITAT ACUM 4 ANI,4 GEAMURI ELECTRICE,PRELATA SCHIMBATA ACUM 4 ANI,FARURI HELLA SMOKED,VOLAN M PIELE,SCHIMBATOR M PIELE,


LA PIESELE NOI DE MAI SUS SE ADAUGA SI CASETA DE DIRECTIE SCHIMBATA ANUL TRECUT(NOUA)SI VOPSITORIE TOT ANUL TRECUT.
CU TOATE CA A FOST REVOPSITA ACUM ARE O ZGARIETURA PE ARIPA DR SPATE SI PE PORTBAGAJ.
LIPSURI:
NU ARE CAPAC TORPEDOU,NU MAI MERGE INCALZIREA IN SCAUNE,NU MERGE INCHIDEREA CENTRALIZATA,NU MERGE BUTUCUL DE LA USA STANGA,PIERDE PUTIN ULEI PE LA CARCASA FILTRULUI,ALTERNATORUL SCOATE UN ZGOMOT CIUDAT UNEORI.

Fr33`e30 23-02-11 08:58

Re: vand e30 cabrio
 
salut Cosmin .... o intrebare , este cu stopuri INGUSTE nu? din ce stiu eu pana in 90 sau ceva de genul sa facut cabrio cu stopuri inguste si dupa cu stopuri late ... bafta

comancsmn 23-02-11 09:06

Re: vand e30 cabrio
 
are stopuri inguste

comancsmn 23-02-11 16:57

Re: vand e30 cabrio
 
vandut se poate inchide
multumesc 4tuning


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning