![]() |
Street Racing Syndicate
Nu exceleaza el asa prea mult, si e nitel cam vechi, dar daca nu ai ce face si vrei sa pierzi cateva ore pana cand iti vine iubita, e jocul perfect.
Joaca careva? |
Re: Street Racing Syndicate
baga nishte print screenuri poze ceva sa ne facem o idee...
|
Re: Street Racing Syndicate
Jocul l-am jucat acum exact un an,desi aparuse mai demult...pot spune ca e real ca stil de viata[desi daca iesi din tunel se face deodata zi :D] dar pot spune ca mi-am facut mai multi nervi ca la flatout[la flatout vroiam sa arunc DOAR tastatura pe geam,la srs vroiam sa arunca tot calcu` :lol:]...e foarte enervant la control adica la inceput e foarte greu pana faci masina competitiva...eu am patit urmatorul lucru:mi-am facut un rx7 de 700cp si am observat ca nu mai am bani si apoi am observat socat ca nu am cum sa fac bani...sincer stiu oameni carora le-a placut[chiar mai mult ca lfs] e real,mult mai real ca nfs[ca lifestyle in joc,politie,fete,etc]...jucati-l ca s-ar putea sa va placa sau sa-l detestati ;)
|
Re: Street Racing Syndicate
eu l-am jucat mai de mult si pot sa spun ca nu mi-a placut prea mult
bine, ca de masini nu prea duce lipsa pt ca ai mai multe modele ale aceleiasi masini (la skyline sunt 6 modele: GT-R '99, GT-R V-Spec '99, GT-R V-Spec II '00, GT-R M-Spec '01, GT-R V-Spec II Nür '02 si GT-R M-Spec Nür '02) nu-mi place ca are niste culori oribile in meniu si melodiile sunt de tot râsu, iar cursele sunt foarte grele :( |
Re: Street Racing Syndicate
Ai uitat sa spui ca daca mergi cu 120 si ai virat putin te duci drept in...mi-a placut ca avea intr-adevar la fiecare masina mai multe motorizari,etc...
|
Re: Street Racing Syndicate
Cursele sunt intr-adevar grele. :D
Asta e tot farmecu, plus unele dintre fete sunt chiar bune. 8) |
Re: Street Racing Syndicate
4 Attachment(s)
Quote:
ps - am pus poze shi cu cealalta masina - supra powah |
Re: Street Racing Syndicate
Da...si pana ajungi la skyline va recomand celica ;)
|
Re: Street Racing Syndicate
Eu am un Eclipse GTX amarat, dar tunat la maxim. :D
|
Re: Street Racing Syndicate
Quote:
2,6 suta v max 176 mph (park) 400 si ceva caluti 46 kn frane e bestial - dupa ce faci chalengesurile de la arcade si iei - checkpoint chalenge la (hard) lancer evo gsr ; iron man in ordine - easy - corolla ; medium - rx8 mazdaspeed ; hard maxda rx-7 barthasus (masina mea de suflet dupa rx-7 spirit a) - te-ai scos si ai bani de skyline ca al meu (ps - nu va luati supra ca mine ca eu am luat-o doar ca sa am si o masina superba ; si nu va luati nici subaru s2002) |
Re: Street Racing Syndicate
voi cu ce gagica mergeti ???
|
Re: Street Racing Syndicate
Fara suparare dar cucu bani...la inceput daca sti faci multi hp cu putini bani,dar oricum o sa ai nevoie de bani mai incolo pt curse[de curiozitate la cati hp ai ajuns cel mai mult???]...P.S.:mie jocul nu mi-a placut deloc si tot ce zic eu sunt amintiri ;)...am jucat multe jocuri bune si pe alea le tin minte ca si Crezul[homm,gothic,lfs,nfs] dar srs nu merita sa intre in aceasta categorie[la mine]...
|
Re: Street Racing Syndicate
Quote:
|
Re: Street Racing Syndicate
Quote:
Inainte aveam o asiatica. |
Re: Street Racing Syndicate
4 Attachment(s)
inca una la colectie + pozele promise cu gagicile
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:00. |
- Copyright 2026 4Tuning