![]() |
Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Cipilica say :
Quote:
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Locatia pentru cei care inca nu stiu este Darste, judetul Brasov - Camping DARSTE
Un filmulet cu Camping DARSTE https://www.youtube.com/watch?v=RCA4OOXrnOA Alege data intalnirii e30 : https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...0-meeting.html Quote:
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Din cluj sunt persoane posesoare de e30 interesate de aceasta intalnire ?
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Salut eu o sa ma duc cu un prieten la Brasov si mai sunt multi de la Cluj care merg numai ca nu so anuntat
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Ideea ar fi ca sa mergem toti impreuna .. facem o coloana frumoasa :)
Acuma fiecare cum doreste :) |
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Pai cred ca asa o sa si mergem:D
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Quote:
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...a/page-26.html
Intrati si inscrieti-va ... la casuta sau cort .. pana mai sunt locuri :p |
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Prezent si eu...;) Nu se mai lauda nimeni ca vine?:))
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
si eu vin:D dar altceva vroiam sa propun sa pornim impreuna cei din cluj eventual turda sa stabilim o ora si sa mergem deodata
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Pai asa o sa si facem numai ca trebuie hotarata o ora eu as opta pt plecare vineri noaptea ca ii si mai liber si nu ii nici cald.
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
pai daca nu vineri noapte sambata dimineata devreme la 7 cel tarziu(de vineri nus daca o sa poata veni toti eu o sa pot)
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Acuma o sa mai vedem cel mai bine ar fi sa facem o intalnire undeva cei care mergem si sa stabilim
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
daca nu se baga nime, propun sa ne intalnim joi la 8-9 in parcare la iulius mall langa lac sa stabilim o ora de plecare si alte detalii
|
Re: Meeting e30/ursulet ROMANIA pentru 2011
Ii bine joi,pe la 9.speram sa fim cat mai multi.;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:01. |
- Copyright 2026 4Tuning