Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/24185-30-septembrie-01-octombrie-2006-octomber-fest.html)

hanneman 04-10-06 17:37

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
Hai sa nu mai batem apa in piua!Masini au fost cam aceleasi ca la Cora cu cateva plusuri!A lipsit escadrila Dacia care si-a anuntat prezenta chiar aici dar nu au venit!Ca multi altii de altfel!E adevarat ca au lipsit cerculete ,burn-out pt gura casca !Dar a fost un plus,cursele de carturi!Dar trebuiau bani!Prea ne-am obisnuit noi romanii sa luam totul moca!In Vest nu e nimic moca!Mai ales cand ai investit o groaza de bani si munca in masina!Sa vina romanu sa puna mana sa vada daca e piele sau vinlin!Hai sa ne bucuram ca exista astfel de evenimente si sa speram sa fie cat mai dese!In final cine stia sa se distreze se distra!Felicitari Anonymous si Vantage!Bafta in continuare!A sa nu uit!Inainte sa criticati luati-va o masina bagati bani in ea,veniti cu ea la show si sa vedem atunci daca va convine sa se urce toata lumea in ea!

Gorby 04-10-06 17:39

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Sa-mi exprim si eu parerea...daca-mi permiteti..
Masini putine, da. De calitate, iarasi da. Toate bune si frumoase. Erau prezentate masini "vechi" cat si noi. Cat de putine au fost si cum au fost, asta ramane parerea fiecaruia. Fiind pasionat de tuning, m-as duce la show-uri sa vad cine ce masina si-a mai luat, ce bodykit si-a mai pus, ce sistem audio si-a mai montat, ce modificari la motor a mai facut... Asta am si facut.Si mi-au placut.Bravo mie:lol: Nu ma plang de nimic. Nu inteleg de ce fac altii asta..Aici nu a fost bine ceva, la fel si la cora nu a fost bine si etc.Ganditi-va ca organizatorii si-au rupt spinarile sa faca ceva bun iar unii tot ii iau pe sus... Cand se va intelege ca noi traim in ROMANIA si nu in alte tari unde se procedeaza altcumva, unde sunt locuri pentru asa ceva, si finantare pentru asa ceva...suntem romani fratilor, bucurati-va de ce v-a dat D'zeu!
Daca am aberat mult, scuzati-ma..
Oricum..
Felicitari organizatoriilor si participantiilor! Bafta in continuare, sanatate si la mai multi cai putere...:drunk:

ema_sierra 04-10-06 22:14

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
Nu stiu ce sa zic dar hai sa o luam si altfel.......unii detinatori de masini de la salon au invitat curiosi sa se urce in masini sa asculte muzik ...etc.Dar sa o spunem drept acum......nu poti sa lasi pe toata lumea sa se apropie de masina nu din rautate sau alte motive ci pur si simplu pt ca stii ca ai bagat niste bani in masina , timp si munca si dintr-o greseala sa ai de munca iar.........nu stiu dar mi se pare o prostie.
Nu cred ca s-a uitat vreunu' urat ci pur si simplu se uita sa nu se intample ceva rau.....aniway a fost frumos mai zic odata felicitari anonymous pt premii si mai asteptam sa ne vedem si la alte showuri....

Skillzu 05-10-06 00:39

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
2-3 poze pe interval...:rolleyes2

hasky 07-10-06 20:09

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
eu nu vreau decat sa multumesc tuturor ce au raspuns chemarii noastre la acest eveniment si daca am reusit sa multumom macar 40% dintre dumneavoastra ne putem declara multumiti, nu fac decat sa va apreciez pe toti concurentii si totii participantii si sa va lansez invitatia de a participa si in martie la un eveniment cu totul special.... va multumesc in numele VANTAGE_ MEDIA

Eugen_TL 08-10-06 01:07

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
marfa putina dar de calitate ..;)

ps: eu inca stau si imi pun intrebarea: Cum sa ma pun pe masina poza cu mine nush... intr-un fel omu poate vrea sa arate ca tine la baiatu lui mult dar nush..mi se pare cam aiurea..daca ar fi fost numai capota ca aspect n-ar fi dat rau..dar cum vine portbagajul si usa e chiar naspa..

pheerya 08-10-06 01:12

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
frumos...dar cum au spus si altii...prea putine masini...pacat,pt ca sunt destule masini tunate care ne ar fii putut incanta privirea:-)

BH 07 MDF 08-10-06 21:45

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
din poze vad ca au fost unele aparitzii noi ...
ash avea cateva intrebari ...
megane'ul galben ... a fost vandut ... ? ca am vz ca are alte nr de inmatriculare ... (vb despre fostul RUS) ...
iar bmw'ul z4 mi se pare ... aiurea...total aiurea ...ce vrea sa insemne 'desenul' de pe mashina ? proprietarul shi copilul sau ? :rolleyes2 ... mnoah ... in fine...gusturile nu se discuta ...
ps.felicitari proprietarului celicei(anonymous) facuta cu muuult bun gust ;)

Gabi 08-10-06 22:00

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
Quote:

Originally Posted by BH 07 MDF (Post 579499)
[...] megane'ul galben ... a fost vandut ... ? ca am vz ca are alte nr de inmatriculare ... (vb despre fostul RUS) ... [...]

Cre'ca Raluca, sora lui Bogdan, a facut alegerea numerelor :)

SpeedeR 08-10-06 22:15

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
Gabi, te inseli,din pacate....

B|shOp-VR6 08-10-06 23:29

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
Quote:

Originally Posted by BH 07 MDF (Post 579499)
din poze vad ca au fost unele aparitzii noi ...
ash avea cateva intrebari ...
megane'ul galben ... a fost vandut ... ? ca am vz ca are alte nr de inmatriculare ... (vb despre fostul RUS) ...
iar bmw'ul z4 mi se pare ... aiurea...total aiurea ...ce vrea sa insemne 'desenul' de pe mashina ? proprietarul shi copilul sau ? :rolleyes2 ... mnoah ... in fine...gusturile nu se discuta ...
ps.felicitari proprietarului celicei(anonymous) facuta cu muuult bun gust ;)


E Z4-ul lui Adi Minune.. si da.. e el cu copilul lui :) iar despre Megane.. no comment :(

BH 07 MDF 09-10-06 00:12

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
Quote:

Originally Posted by B|shOp-VR6 (Post 579639)
E Z4-ul lui Adi Minune.. si da.. e el cu copilul lui :) iar despre Megane.. no comment :(

aaa...era de asteptat ...:lol: :lol:

EvLSant0S 09-10-06 01:15

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest !
 
Quote:

Originally Posted by BH 07 MDF (Post 579704)
aaa...era de asteptat ...:lol: :lol:

=))) muahahaha, ce haios ai fost ... ..


:|


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2024 4Tuning