Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   !!!CEDEZ!!! doua zapp-uri (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/24063-cedez-doua-zapp-uri.html)

ticosu' 24-09-06 15:43

!!!CEDEZ!!! doua zapp-uri
 
cedez doua abonamente zapp, cu cate:
- 500 min in retea
- 10 min nationale
- 5 sms nationale
telefoanele sunt in stare inpecabila, s-a vorbit pe ele foarte putin, sunt model z110.
abonamentele mai au 1 an si 2 luni pana pot fi incheiate, nu au datorii. se plateste o luna 5 usd, o luna 10 usd pe abonament.
Super-oferta!!! SUNT MOCA!!!

pt info: 0744491324 si 0788804493 si 0788804494 si 0727841285


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning