Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand VW Golf II (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/240295-vw-golf.html)

Antilles 14-02-11 17:57

VW Golf II
 
3 Attachment(s)
An '87, motor 1.8 injectie monopunct. Cu tablaria sta destul de bine, probleme sunt doar marunte (nu merge vitezometrul si becurile din bord, trebuie schimbat butucul de la hayon, scaunele necesita reparatii), motorul merge grozav.


Eu nu am de mult timp masina, as vrea sa o dau cuiva care e pasionat de asa ceva (fostul proprietar era maniac), si nu, nu se dezmembreaza absolut nimic de pe ea si nu o dau nici pentru piese!
Pret 1000 EUR


Info la 0758563287 sau pe PM

Antilles 16-02-11 18:09

Re: VW Golf MK 2
 
UP!!!!

Antilles 19-02-11 12:49

Re: VW Golf II
 
UP, se vinde cu 2 randuri de jante, cele pe 15 din poze si inca un rand pe 13

Antilles 11-03-11 00:56

Re: VW Golf II
 
Revin!

Antilles 14-03-11 06:01

Re: VW Golf II
 
Se accepta si schimburi cu BMW E 30, diferenta din partea mea.

Chychy 14-03-11 08:33

Re: VW Golf II
 
un schimb cu un fiat croma din 94 inmatriculat, 2.0 16v full electric, jante al, cu o problema la un cuzinet nu te intereseaza?

Antilles 14-03-11 09:55

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by Chychy (Post 4167984)
un schimb cu un fiat croma din 94 inmatriculat, 2.0 16v full electric, jante al, cu o problema la un cuzinet nu te intereseaza?

Merci de oferta, dar in schimbul Golf-ului vreau o masina de "hobby", ceva vechi la care sa mesteresc si cu care sa ies duminica:), daca era un Fiat de prin '80 era mai tentant pentru mine.


Bafta!

Antilles 16-03-11 09:16

Re: VW Golf II
 
Inca valabil, caut schimburi cu masini vechi cu motoare mari, sau ceva in genul Ford-ului Probe, ofer diferenta!

myk-e 16-03-11 13:36

Re: VW Golf II
 
Salut!

De un Ford Scorpio mk1, hatchback, 2.4i V6, ce zici? :)

Antilles 17-03-11 05:50

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by myk-e (Post 4174288)
Salut!

De un Ford Scorpio mk1, hatchback, 2.4i V6, ce zici? :)


:D are clima? abs?(glumesc)....vreau mai multe detalii despre masina si conditiile schimbului pe PM.

Merci!

myk-e 17-03-11 13:00

Re: VW Golf II
 
Uite aici masina: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-800-euro.html :)

Antilles 18-03-11 07:47

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by myk-e (Post 4177000)

O masina inaintea timpurilor ei, foarte bune scorpio astea, stau bine si la dotari...dar eu vreau ceva clasic, sa ma simt ca-n '70-'80 in ea, merci de oferta oricum si bafta la vanzare! Pretul e mai mult decat bun pentru ce oferi.

myk-e 18-03-11 09:45

Re: VW Golf II
 
Ce-ai intors-o, ca la Ploiesti. :P
Bafta si tie!

Antilles 18-03-11 09:51

Re: VW Golf II
 
Quote:

Originally Posted by myk-e (Post 4179069)
Ce-ai intors-o, ca la Ploiesti. :P
Bafta si tie!

Cum ziceam mai sus, vreau ceva mai "clasic", un ascona, un e 30, un taunus, intelegi? Scorpio tau se simte ca o masina din 90 si ceva, sau daca tot e sa fie ceva mai nou de 80, ma gandeam la ceva in genul Ford Probe, celica veche, eclipse vechi...te rog sa nu te simti jignit, motorul tau e cam ce caut eu dar ma intereseaza si aspectul(am eu nabuniile mele).


Toata stima si succes!

Antilles 22-03-11 05:25

Re: VW Golf II
 
Valabil!


All times are GMT +2. The time now is 16:39.

- Copyright 2026 4Tuning