Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   Renault Symbol mk2 - B 51 CEV (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/240121-renault-symbol-mk2-51-cev.html)

Adi218 13-02-11 21:51

Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
5 Attachment(s)
Salutare
Va prezint si eu masina mea : Este vorba despre un Renault Symbol 1.4 8V din aprilie 2006, rosu , fara mari modificari.
Poze:

bib_andrey 13-02-11 21:54

Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
Salut,bine te`am gasit si aici.
Frumoasa masina:twisted:
Bafta cu ea in continuare !

dj_ionutz 16-02-11 09:53

Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
simpatica masina....incearca sa scapi de clantele alea cromate.... planuri ceva pe viitor?:-)

Adi218 16-02-11 14:35

Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
clantele vreau sa le colantez imitatie carbon in primavara .. si planuri de viitor sunt multe dar fiind elev nu-mi permit.. incet incet probabil se va intampla ceva :-)

expres 23-02-11 15:51

Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
se muta club clio aici :))) :lol::lol::lol:

bafta boss

Adi218 23-02-11 22:34

Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
:hug: am ajuns si aici la recomandarea lui andrei . hai la mai multi clio-isti :-P

alex.jdm 30-04-11 23:48

Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
Arata bine masina .Imi plac jantele cum arata cu buza vopsita in culoarea masinii :D.Trebuie neaparat trantita :oops:

Adi218 09-05-11 22:45

Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
 
trebuie, trebuie dar $$$ nema :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning