![]() |
Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
5 Attachment(s)
Salutare
Va prezint si eu masina mea : Este vorba despre un Renault Symbol 1.4 8V din aprilie 2006, rosu , fara mari modificari. Poze: |
Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
Salut,bine te`am gasit si aici.
Frumoasa masina:twisted: Bafta cu ea in continuare ! |
Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
simpatica masina....incearca sa scapi de clantele alea cromate.... planuri ceva pe viitor?:-)
|
Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
clantele vreau sa le colantez imitatie carbon in primavara .. si planuri de viitor sunt multe dar fiind elev nu-mi permit.. incet incet probabil se va intampla ceva :-)
|
Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
se muta club clio aici :))) :lol::lol::lol:
bafta boss |
Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
:hug: am ajuns si aici la recomandarea lui andrei . hai la mai multi clio-isti :-P
|
Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
Arata bine masina .Imi plac jantele cum arata cu buza vopsita in culoarea masinii :D.Trebuie neaparat trantita :oops:
|
Re: Renault Symbol mk2 - B 51 CEV
trebuie, trebuie dar $$$ nema :lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning