![]() |
vand subwoofer alpine type-r
vand subwoofer alpine type-r 1241d.... 300/1000w rms/max cu 2 bobine de 4 ohmi in incinta bass-reflex.... se aude calumea numai sa ai cu ce sa dai in el ....
pret 570 ron ushor discutabil pt detalii contactati-ma pe id-ul de mess o_kh3 |
Re: vand subwoofer alpine type-r
LA ULTIMUL ETAJ VA ROG!!!!!\
nu doreste nimeni sa cumpere??? |
Re: vand subwoofer alpine type-r
poze.....
..d |
Re: vand subwoofer alpine type-r
ok o sa pun cateva cand o sa am.... acum nu am :(
|
Re: vand subwoofer alpine type-r
tu ai intreba de ceva care nici macar in poza nu il vezi ... ?
|
Re: vand subwoofer alpine type-r
daca ma intereseaza ... da as intreba :)
|
Re: vand subwoofer alpine type-r
pei uite , am intrebat eu si nu ai pus poze
|
Re: vand subwoofer alpine type-r
lasa si tu un nr de tel
|
Re: vand subwoofer alpine type-r
0745303509
|
Re: vand subwoofer alpine type-r
s-a dat.... la pretul de 530 ron
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:24. |
- Copyright 2026 4Tuning