![]() |
Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Am gasit pe net o idee geniala:D
https://www.youtube.com/watch?v=c0r0x...eature=related Exista acest sistem gata facut pe piata? sau daca nu stie cineva cum se face? multumesc8) |
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Este foarte interesant, foarte buna ideea daca nu vrei sa platesti rovigneta, dar trebuie sa faci si pe spate la fel. In consecinta nu prea vad rostul poate sa iti ia si certificatul la masina:arrow:
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
E foarte utila pentru show-uri auto ,etc. nu trebuie sa gauresti bara si sa stai de fiecare data sa scoti numarul, pe o masina de zi cu zi nu ii vad rostul ,plus ca se murdareste imediat de noroi sub masina.
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Tuningul cere sacrifici...si am intrebat daca exista gata facut sau daca stie cineva cum se face? nu ca se murdareste numaru sau ca imi ia talonu...este absolut problema mea daca raman fara talon cum se ia asa se da;)
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Quote:
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Da, exista gata facut.
aici |
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Quote:
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Ar fi fost chiar ok sa iti ia talonul pentru asa ceva. Daca te prinde cu ele ascunse pe drum public ti se face dosar penal. Iti recomand sa nu te joci cu asa ceva. Daca le pui doar pt show, si tii numarul la vedere in timp ce mergi nu o sa ai probleme.
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
ba da fricosi mai sunteti.... :lol:
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Nu vad rostul sa iti ascunzi numarul..doar daca ai fii facut ceva periculos:>..dar tot te opreste politia..cel putin asta a patit un coleg d-al meu..nu avea numarul in fata..si a primit amenda :)si asta in oras:P in rest..interesant sistemul..dar mai bine bagi niste bani in altceva:Pzic eu
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
foarte util pentru unii soferi mai ales celor carora le plac liniutele ilegale dar nu numai pe spate e sistemul balama cum isi fac toti motociclistii numarul...
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Ce intreb eu si ce raspunsuri primesc, nu cred ca am intrebat daca este legal sau nu....nu am 5 ani si ma joc nfs si vreau sa imi tunez bicicleta....daca stau dupa frica nu am voie cu nimic, am intrebat doar unde se gaseste aici sau daca se poate face...:shock: in fine, ...Am rezolvat se poate inchide!
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Si eu am vazut clipul asta acum ceva timp !
E foarte interesant :shock: Nu se gaseste nimic asemanator in RO , poti sa te uiti pe ebay . Eu m'am gandit sa'mi fac unul :D |
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
poi nu este interzis asa ceva?
|
Re: Ascundere NUMAR INMATRICULARE!!!!!!!!!
Eu l-am facut prin luarea unui mecanism de la un dvd auto cu ecranul spart. Bafta celor care modifica fara frica....:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning