Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting (https://forum.4tuning.ro/565-troubleshooting.html)
-   -   Aprilia Scarabeo 49 (https://forum.4tuning.ro/565-troubleshooting/239107-aprilia-scarabeo-49-a.html)

HbK2310 09-02-11 19:39

Aprilia Scarabeo 49
 
Buna seara se mai gasesc oglinzi ptr Aprilia Scarabeo 49 an 1996? Il am de o luna jumate.Filtrul de aer la cati km trebuie curatat/schimbat?Fiind in 2 timpi sar putea sa fie putin ulei si in toba cu ce merge curatata? Cei care ati avut scarabeo,cat prindea? Al meu ajunge la 65km/h stiu ca e putin,dar atat mai poate...

HbK2310 10-02-11 21:40

Re: Aprilia Scarabeo 49
 
Nu stie nimeni?

Oltcit Rally Team 31-05-11 08:19

Re: Aprilia Scarabeo 49
 
Am Scarabeo si am mers 70 75 cu el.Oglinzi am pus dinalea universale...arata binisor si filtru si eu vreau sa il schimb ca nu merge curatat al meu e dinala imbibat cu ulei.:D


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning