Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E90 330XD (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/238542-bmw-e90-330xd.html)

anduaox 07-02-11 13:15

BMW E90 330XD
 
5 Attachment(s)
BMW E90 330xd - 2006
Caroserie: Berlina
Fabricatie: 2006
Rulaj: 104,000 km
Transmisie: automata
Putere: 231 CP (170 kW)
Cilindree: 2993 cm³
Combustibil: diesel
Culoare: gri mat cu perla albastra
Numari de usi: 4/5
Tara de origine: Romania
Tara inmatricularii: Romania

Primul proprietar, masina cumparata noua de la automobile bavaria. M pachet, suspensie reglabila h&r,portbagaj csl, stopuri/faruri custom, evacuare 335, difuzor bmw performance, jante bmw 19, vopsea gri mat cu perla albastra. interior piele neagra, scaune sport, bancheta rabatabila cu cotiera. Masina se prezinta impecabil tehnic si estetic. accept test automobile bavaria.
18 500 Euro
TVA DEDUCTIBIL | PRET NEGOCIABIL | VARIANTE 320D, 120D, X3 2.0D, X5 3.0D-3.5D, X6 3.0D-3.5D, DUPA 2007. CHIAR SI AVARIATE, DAUNA TOTALA.
tel: 0730.970.007

anduaox 09-02-11 15:01

Re: BMW E90 330XD
 
upppppppppppppppppp

bmwm1 12-02-11 18:18

Re: BMW E90 330XD
 
6 Attachment(s)
Bmw 120d, anul fabricatiei 2004, culoare black saphire, 90000 km, unic proprietar, stare foarte buna. Dotari: cutie steptronic, tapiserie piele gri, xenon, proiectoare ceata, senzor ploaie, senzori lumini, climatronic, incalzire webasto, parctronic spate, 8 airbaguri, pachet lumini interioare, mp3 player bmw profesional, scaune sport cu sustinere laterala posibilitate de umflere/dezumflere, suspensii sport, sistem de frane sport Zimmerman (discuri gaurite), pachet spoilere aerodinamic, eleron Rieger, pleoape Rieger, airbrush capota, stopuri fumurii originale bmw, sistem de evacuare sport complet inox cu 2 terminatii, jante aliaj 17” AEZ Excite Dark cu anvelope de vara, jante aliaj 16” originale BMW cu anvelope de iarna. Si ce diferenta teai gandit sati mai dau pe ea?

anduaox 14-02-11 15:53

Re: BMW E90 330XD
 
sunt 2 probleme cu masina ta.

1. anul. am scris dupa 2007
2. stilul de tuning ma depaseste

in continuare valabil

bmwm1 14-02-11 18:12

Re: BMW E90 330XD
 
Cu ce te depaseste stilul pretene nu te supara ca nu pre teinteleg

zGb 14-02-11 18:57

Re: BMW E90 330XD
 
adica nu e facuta cu gust

golf.gti75 14-02-11 20:09

Re: BMW E90 330XD
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 4084861)
adica nu e facuta cu gust

au!!!! cata finete :lol::lol:. baiatu incerca sa fie cat mai discret dar asta chiar a durut:lol:

brailaro 15-02-11 09:46

Re: BMW E90 330XD
 
Ca de obicei inca un BMW superb marca AOX.
Felicitari.:D

bmwm1 15-02-11 15:07

Re: BMW E90 330XD
 
Dar specificatimi ce nu este facut cu gust ca mai nimica nu sa facut la ia inafara de iam scimbat jantele si are un cit aerodinamic de la bmw si un eleron intradevar ia fost pusa un neon in fata dar sa dat jos nu mai ieste eu cred ca nu ieste de prost gust mai de graba parerea mea o vopsea mata este de prost gust toti manelisti vopsesc matt dar gusturile nu se discuta nu tentereseaza si gata nu codai in garduri ca te depaseste si cesti imi cer scuze daca tem deranjat bafta la vanzare.

brailaro 15-02-11 15:13

Re: BMW E90 330XD
 
Quote:

Originally Posted by bmwm1 (Post 4087412)
Dar specificatimi ce nu este facut cu gust ca mai nimica nu sa facut la ia inafara de iam scimbat jantele si are un cit aerodinamic de la bmw si un eleron intradevar ia fost pusa un neon in fata dar sa dat jos nu mai ieste eu cred ca nu ieste de prost gust mai de graba parerea mea o vopsea mata este de prost gust toti manelisti vopsesc matt dar gusturile nu se discuta nu tentereseaza si gata nu codai in garduri ca te depaseste si cesti imi cer scuze daca tem deranjat bafta la vanzare.

Greu la scoala cu limba si literatura....

daniwmk 15-02-11 15:18

Re: BMW E90 330XD
 
Pe scurt :

- o pantera pe capota ??? WTF !!!
- dungi albastre pe jante crom/negru ... WTF !!!
- dungi rosii pe plasticele de sub masina ???
- eleron ala face masina sa para ca e desfacator de bere
- sigla M si evac cu 2 iesiri (care arata jalnic) pe motor de 2.0d
- juma de parbriz acoperit cu folie
- pedale sport la cutie automata ???

Adica cam tot ce ai facut la ea din pacate :D

anduaox 17-02-11 21:18

Re: BMW E90 330XD
 
VANDUT!!! se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning