![]() |
TEMA: Modificare Virtuala mai speciala pt LOGAN
La cat de butucanoasa e, am inceput s ama intreb cum ar arata cu niste roti mari si bullbaruri... sa fie de genul SUV, sau monster truck... ceva de genul asta cred ca s-ar potrivi la cum e caroseria...
Asa ca cei talentati in ale Virtual Tuningului, va rog eu mult, incercati sa vedem cum iese... Premiu: O BERE RECE (sau o cola dupa preferinte) |
Re: TEMA: Modificare Virtuala mai speciala pt LOGAN
nu orice modificare, ci:
Quote:
|
RoSonic incearca sa va spuna sa incercati si un alt fel de tuning .. ca cel pt camionete.. suv-uri.. cu proiectoare pe bara cromata de pe plafon.. cam asa ceva. te rog sa ma corectezi daca gresesc cumva.. :)
|
Pai ce tuning mai e ala? :oops:
|
Am tot vazut-o prin trafic... din diverse unghiuri, pe langa alte masini... si mi-a dat impresia de caroserie de camioneta/suv etc la marime...adica pe langa celelalte e cu un \"cap\" mai inalta :)
si vroiam sa vad cum ar arata cu niste roti mari de teren, ceva bullbaruri. asa ca veniti cu poze daca sunteti in stare... ;) ... vorbe mai putine... |
Ai dreptate. Pe langa solenza zici ca e Mario dupa ce a \"mancat\" ciuperca. :))
Acum sunt ocupat cu masina mea adevarata sa o modific. Poate dupa ce termin. Alti \"preparatori\" peaici nu se gasesc. De ce nu incerci tu? :?: |
pai de incercat... m-am chinuit si am renuntat ca nu-mi iesea nimic \"legat\" :cry:
|
1 Attachment(s)
Sorry atunci ca am inteles gresit. :(
Am pus o poza cu Logan normal.Care se risca cu o modificare virtuala? |
Sry , am fost nevoit sa sterg tot offtopicul de aici , erau 2 pagini degeaba ...
|
1 Attachment(s)
poza aceea e cu logan inainte de lansarea oficiala pe piatza... :)
yote un logan ..incearca un tuning cineva :? :arrow: :arrow: :arrow: |
Re:
Quote:
|
era un logan pe undeva pe net ... combinat cu hummer .. nuj cautatil :))
|
no mah si dc sa moara topicul=))))))))))))))))))))))
|
1 Attachment(s)
soriceulu... uite aici un logan combinat cu un 4x4 :) cu hummer nu am auzit ..
:arrow: |
1 Attachment(s)
na loganu .. l-am gasit
edit : nu am obs ca ai postat tu deja :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 15:40. |
- Copyright 2026 4Tuning