Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   TEMA: Modificare Virtuala mai speciala pt LOGAN (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/2381-tema-modificare-virtuala-speciala-pt-logan.html)

RoSonic 03-11-04 21:34

TEMA: Modificare Virtuala mai speciala pt LOGAN
 
La cat de butucanoasa e, am inceput s ama intreb cum ar arata cu niste roti mari si bullbaruri... sa fie de genul SUV, sau monster truck... ceva de genul asta cred ca s-ar potrivi la cum e caroseria...

Asa ca cei talentati in ale Virtual Tuningului, va rog eu mult, incercati sa vedem cum iese...

Premiu: O BERE RECE (sau o cola dupa preferinte)

RoSonic 03-11-04 21:46

Re: TEMA: Modificare Virtuala mai speciala pt LOGAN
 
nu orice modificare, ci:

Quote:

Originally Posted by \"RoSonic\"
La cat de butucanoasa e, am inceput s ama intreb cum ar arata cu niste roti mari si bullbaruri... sa fie de genul SUV, sau monster truck...


MMihai 04-11-04 01:42

RoSonic incearca sa va spuna sa incercati si un alt fel de tuning .. ca cel pt camionete.. suv-uri.. cu proiectoare pe bara cromata de pe plafon.. cam asa ceva. te rog sa ma corectezi daca gresesc cumva.. :)

xxdadixx 04-11-04 09:59

Pai ce tuning mai e ala? :oops:

RoSonic 04-11-04 12:13

Am tot vazut-o prin trafic... din diverse unghiuri, pe langa alte masini... si mi-a dat impresia de caroserie de camioneta/suv etc la marime...adica pe langa celelalte e cu un \"cap\" mai inalta :)
si vroiam sa vad cum ar arata cu niste roti mari de teren, ceva bullbaruri.

asa ca veniti cu poze daca sunteti in stare... ;) ... vorbe mai putine...

xxdadixx 05-11-04 10:52

Ai dreptate. Pe langa solenza zici ca e Mario dupa ce a \"mancat\" ciuperca. :))
Acum sunt ocupat cu masina mea adevarata sa o modific. Poate dupa ce termin. Alti \"preparatori\" peaici nu se gasesc. De ce nu incerci tu? :?:

RoSonic 05-11-04 12:54

pai de incercat... m-am chinuit si am renuntat ca nu-mi iesea nimic \"legat\" :cry:

tng 12-11-04 19:49

1 Attachment(s)
Sorry atunci ca am inteles gresit. :(
Am pus o poza cu Logan normal.Care se risca cu o modificare virtuala?

EvLSant0S 14-11-04 16:14

Sry , am fost nevoit sa sterg tot offtopicul de aici , erau 2 pagini degeaba ...

sandrin 16-08-05 22:09

1 Attachment(s)
poza aceea e cu logan inainte de lansarea oficiala pe piatza... :)
yote un logan ..incearca un tuning cineva :?
:arrow: :arrow: :arrow:

blowwind 16-08-05 22:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandrin\"
poza aceea e cu logan inainte de lansarea oficiala pe piatza... :)
yote un logan ..incearca un tuning cineva :?
:arrow: :arrow: :arrow:

OMULE....ULTIMA OARA CAND S`A POSTAT AICI A FOST ACUM 1 AN :))

soricelu 16-08-05 22:22

era un logan pe undeva pe net ... combinat cu hummer .. nuj cautatil :))

RA_2fast4u 16-08-05 22:23

no mah si dc sa moara topicul=))))))))))))))))))))))

sandrin 16-08-05 22:27

1 Attachment(s)
soriceulu... uite aici un logan combinat cu un 4x4 :) cu hummer nu am auzit ..

:arrow:

soricelu 16-08-05 22:29

1 Attachment(s)
na loganu .. l-am gasit
edit : nu am obs ca ai postat tu deja :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning