Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand huawei U1000 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/237900-vand-huawei-u1000.html)

silvet 04-02-11 14:22

Vand huawei U1000
 
Stare buna, am doar telefonul, dar se incarca cu orice miniusb.
Pret 50 lei.

Doar Bucuresti.
0770396342

silvet 06-02-11 07:39

Re: Vand huawei U1000
 
Valabil.

silvet 04-06-11 18:57

Re: Vand huawei U1000
 
1 Attachment(s)
Acum are si incarcator.
Usor negociabil.

silvet 07-06-11 15:17

Re: Vand huawei U1000
 
Se adauga si un Huawei U1220s.
Valabil.

silvet 06-08-11 17:59

Re: Vand huawei U1000
 
A ramas doar Huawei U1220s la 30 lei.

silvet 07-08-11 11:23

Re: Vand huawei U1000
 
Huawei U1220s - vandut.

Se adauga inca un Huawei U100 (doar telefon si acumulator) cu dysplay-ul defect. In rest este perfect functional. Desi nu se distinge pe ecran, daca se formeaza un numar se poate apela fara probleme.
Pret - 20 lei.

Am ridicat tot acest anunt (la o zi) pentru ca nu avea sens sa-l inchid pe acesta si sa dschid altul nou.
Multumesc pentru intelegere.

silvet 08-08-11 10:02

Re: Vand huawei U1000
 
Vandut.
Multumesc.
Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning