Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   este posibil?? (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/23786-posibil.html)

Gabriel_xenon 18-09-06 17:10

este posibil??
 
Am nijte jante de 14'(masurate cu ruleta)
si am cauciucuri pe ele de R13
este posibil??
mi-a zis cineva k nu este posibil...jantele sunt de 13 daq scrie pe cauciuc R13
dar io am masurat cu ruleta si au 14.1 inci
:(

steaua23 18-09-06 17:40

Re: este posibil??
 
ai ruleta in inchi sau cum ai masurat ?
e imposibil ce zici tu acolo

Evil Yuri 23-09-06 17:59

Re: este posibil??
 
Oarecum offtopic: e posibil, drifterii japonezi folosesc cauciuce mai mici decat janta, puse fortat, ca sa nu existe pericolul sa sara de pe janta.


All times are GMT +2. The time now is 20:10.

- Copyright 2026 4Tuning