Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand piese E30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/237682-vand-piese-e30.html)

tudor25 03-02-11 15:00

Vand piese E30
 
capota fata 170 lei

capota spate cu gauri pt eleron 100 lei

faruri simple 50 lei buc.

geamuri laterale 40 lei buc

mocheta interior IMPECABILA 150lei

mocheta portbagaj 50lei


Jambe COMPLETE 200lei

DIFERENTIAL open 200lei

stopuri late IMPECABILE 100lei

planetare IMPECABILE(fara joc) 100lei buc

punte cu tamburi 50lei

bara TORSIUNE spate 50lei

motoras stergatoare 50lei

set YALE CONTACT+USI(stanga,dreapta)+PORTBAGAJ 100lei

2 USI pt COUPE cu tot cu geamuri 260lei amandoua!!

CEASURI BORD 4 cilindri 100lei

INSTALATIE ELECTRICA completa 100lei

SERVOFRANA 50lei

CILINDRU AMBREIAJ PEDALA 50lei

CARDAN cu RULMENT PERFECT... 100lei

PAVILION + TRAPA 230 lei

arcuri stock 100 lei 4 buc

volan 4 spite original 100 lei!

coloana volan 50 lei

aeroterma completa fara radiator 80 lei


0722680484
yahoo mess: tcontras

316i 03-02-11 22:51

Re: Vand piese E30
 
Vezi ca la unele ai niste preturi.....:lol:

tudor25 04-02-11 05:49

Re: Vand piese E30
 
Vrei sa le cumperi si nu stii cum le scoti moca?
Macar daca tot ai deschis subiectul dezvolta!
Da o mana de ajutor!:)

Cipilica 04-02-11 16:00

Re: Vand piese E30
 
Cred ca a zis spre binele tau ;), si eu sunt de acord la unele ...
Si sincer nu cred ca omul duce lipsa de piese ;)


P.S. Capote, faruri, stopuri, usi ... verifica si tu la alte anunturi. asta daca vrei sa le dai, unele chiar se cauta.

tudor25 04-02-11 16:05

Re: Vand piese E30
 
Ideea e sa ma ajute...
Adica daca tot a pus comment sa imi spuna unde am gresit...
Doar atat:)

Cipilica 04-02-11 16:47

Re: Vand piese E30
 
Pai tocmai ce ti-am sugerat eu cateva :D.

Nu e vorba ca ai gresit, fiecare e liber sa ceara cat vrea ;), dar daca intr-adevar vrei sa le vinzi ar trebui sa adaptezi preturile la cerinta pietei, functie de ceilalti...
Nu interveneam, dar cum sunt si eu implicat in vanzarea/schimbarea/cautarea de piese, vizionez destul de mult acesta sectiune.

Spor la vanzare.

tudor25 04-02-11 17:02

Re: Vand piese E30
 
Greseli= preturi care nu sunt ok


All times are GMT +2. The time now is 04:47.

- Copyright 2026 4Tuning