Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand centura pompieri (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/237369-vand-centura-pompieri.html)

silvet 02-02-11 12:18

Vand centura pompieri
 
1 Attachment(s)
Folisita, dar in stare buna, fara carabina care se vede in poza, agatata de ea.
Pret 30 lei.

Doar Bucuresti
0770396342

dautopor 05-02-11 22:16

Re: Vand centura pompieri
 
poti pune o poza mai mare? mersi

silvet 06-02-11 07:37

Re: Vand centura pompieri
 
Este centura militara clasica, dar m-a rugat cineva (tot din tara) sa i-o trimit.

brownshark 06-02-11 07:52

Re: Vand centura pompieri
 
centura militara clasica e una, centura de pompier e alta....

silvet 06-02-11 08:59

Re: Vand centura pompieri
 
Quote:

Originally Posted by brownshark (Post 4057657)
centura militara clasica e una, centura de pompier e alta....


Topicul este vand centura de pompieri, iar daca am spus ca este centura militara clasica, m-am referit ca este de pompieri militari si nu alte natii de pompieri, civili, sau din alte tari, etc.
De altfel, se vede si din poza, nu inteleg cu care centura ai confundat-o tu, dar nu mai conteaza.
Vanduta, multumesc, se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning