Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Intrebare anvelope (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/237276-intrebare-anvelope.html)

MirceaB03VLC 01-02-11 22:04

Intrebare anvelope
 
Salutare. Ma intereseaza daca stie cineva cate este balonul la niste anvelope de 145SR13.
De regula stiu ca se folosete un numar pentru balon, insa in talon scrie ca mai sus. Cat o insemna acel S ?


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning