Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Iphone 4 2 bucati (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/237221-vand-iphone-4-2-bucati.html)

CroCop 01-02-11 19:52

5 Attachment(s)
IPHONE 4

Arata 9.7 /10 general , Versiune soft 4.2.1 , 16gb , perfect functional 10/10 , decodarea apare cam in 3 saptamani , Pret 1600 Lei usor negociabil !!!
Telefonul vine insotit de cablu de date



Iphone 4

16 Gb , impecabil , nici o zgarietura , perfect , arata 10/10 functional 10/10 Versiune de soft 4.2.1 apara decodarea in 3 saptamani ,are jailbreak-ul facut, vine insotit de cablu de date ARATA IMPECABIL Pret 1750 Lei

primele 3 poze sunt cu cel de 1600 lei restul cu cel de 1750
La PACHET 3150 LEI

Notă moderator:
Lasă date de contact!


date de contact tel 0720163648 id bobycrocop

CroCop 03-02-11 00:14

valabil

cel din primele poze s-a vandut

CroCop 05-02-11 11:04

Re: Vand Iphone 4 2 bucati
 
valabil 1750


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning