![]() |
Subwoofer 15"
Salut!Daca are cineva ceva planuri pentru subwoofer va rog sa-mi trimita pentru ca am cumparat un difuzor de 15" si vreau sa-mi fac un subwoofer pentru masina dar nu am nimic si nu stiu unde cum sa incep! Mersi mult!
|
Re: Subwoofer 15"
Ce subwofer>? Firma, model?
|
Re: Subwoofer 15"
Acesta este difuzorul: http://www.telecomenzi.ro/index.php?categ=9&grup=8,
SA 1569 si vreau sa fac ceva "cutie" pentru ea, cava bandpass numai ca nu stiu ce fel de sa fie! |
Re: Subwoofer 15"
2 Attachment(s)
am scanat niste pagini dintr-o revista mai veche cu tipuri de incinte.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning