Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Subwoofer 15" (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/23707-subwoofer-15-a.html)

atosz 17-09-06 15:30

Subwoofer 15"
 
Salut!Daca are cineva ceva planuri pentru subwoofer va rog sa-mi trimita pentru ca am cumparat un difuzor de 15" si vreau sa-mi fac un subwoofer pentru masina dar nu am nimic si nu stiu unde cum sa incep! Mersi mult!

xxdadixx 17-09-06 15:34

Re: Subwoofer 15"
 
Ce subwofer>? Firma, model?

atosz 17-09-06 15:42

Re: Subwoofer 15"
 
Acesta este difuzorul: http://www.telecomenzi.ro/index.php?categ=9&grup=8,
SA 1569 si vreau sa fac ceva "cutie" pentru ea, cava bandpass numai ca nu stiu ce fel de sa fie!

Loop 17-09-06 18:12

Re: Subwoofer 15"
 
2 Attachment(s)
am scanat niste pagini dintr-o revista mai veche cu tipuri de incinte.


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning