Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Michael (4 Speed Squad) vs. Coobra (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/2357-michael-4-speed-squad-vs-coobra.html)

Michael 01-11-04 22:53

Michael (4 Speed Squad) vs. Coobra
 
Coobra noi nu ne-am dat niciodata ! ce zici, merge sa ne dam ? Chiar sunt curios ce iese :D :D :D

COObra 02-11-04 07:56

:P :P ai auzit ca am ambreiaju decedat si sari pe mine? :lol:
eu o sa ma retrag din grupe pe motivul ambreiajului, dar daca mi se da voie la libere.....de ce nu.
poate se duce draku de tot :roll:

Hondarul 02-11-04 13:13

Ma strecuratzi si pe mine acolo, nu ???

Michael 02-11-04 14:12

bineinteles !

Bogdan_16v 02-11-04 15:52

Hondarule, ti-ai facut un obicei de a te da numai cu Cielo? :lol:

EvLSant0S 02-11-04 16:19

:) :) :) de pe vremea cand i-o tragea ... un cielo marfa :D

maryo 02-11-04 16:31

Avea alta masina atunci!
Akum situatia este un pic schimbata...........

EvLSant0S 02-11-04 16:33

i was just kiddin`...

Michael 02-11-04 17:23

sau mai schimbat si la mine putin lucrurile :D :D :D

alex_maxx 02-12-04 21:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
:) :) :) de pe vremea cand i-o tragea ... un cielo marfa :D


au apus vremurile alea ...si hondarul a castigat cu masina asta vs cielo ....ramane de vazut !!


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning