![]() |
Michael (4 Speed Squad) vs. Coobra
Coobra noi nu ne-am dat niciodata ! ce zici, merge sa ne dam ? Chiar sunt curios ce iese :D :D :D
|
:P :P ai auzit ca am ambreiaju decedat si sari pe mine? :lol:
eu o sa ma retrag din grupe pe motivul ambreiajului, dar daca mi se da voie la libere.....de ce nu. poate se duce draku de tot :roll: |
Ma strecuratzi si pe mine acolo, nu ???
|
bineinteles !
|
Hondarule, ti-ai facut un obicei de a te da numai cu Cielo? :lol:
|
:) :) :) de pe vremea cand i-o tragea ... un cielo marfa :D
|
Avea alta masina atunci!
Akum situatia este un pic schimbata........... |
i was just kiddin`...
|
sau mai schimbat si la mine putin lucrurile :D :D :D
|
Re:
Quote:
au apus vremurile alea ...si hondarul a castigat cu masina asta vs cielo ....ramane de vazut !! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning